Skandali/ Sandër Lleshaj infiltron policë spiunë brenda protestuesve, disa do hiqen si gazetarë

Hënë, 04 Mars 2019 18:03

Protesta e ditës së nesërme do të ketë të pranishëm policë të infiltruar si gazetarë.

Burime për mediat bëjnë me dije se policët do të jenë të pajisur me karta gazetari të cilët do të vijnë nga rrethe të ndryshme të vendit.

Mësohet se policët do të jenë të veshur civil dhe do të vendosen në pika të ndryshme të vendit ku do të zhvillohet protesta.

Modifikuar më Hënë, 04 Mars 2019 18:08

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

BE: Britania ka pak gjasa të largohet këtë vit

Globi

BE: Britania ka pak gjasa të largohet këtë vit

Disa zyrtarë të Brukselit kanë thënë se ka pak gjasa që Britania e Madhe të largohet nga Bashkimi Evropian gjatë këtij viti edhe në rast të dështimit të marrëveshjes për...

Autoritetet e Kosovës lirojnë autobusët e ndaluar në Morinë

Aktualitet

Autoritetet e Kosovës lirojnë autobusët e ndaluar në Morinë

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit ka bërë të ditur se ka lejuar qarkullimin e autobusëve, transit përmes Kosovës, të ndaluar në pikën kufitare Morinë, të shtunën (15.06.2019). Ky vendim vjen...

Makina shkrumbohet nga flakët në Vlorë-Levan

Aktualitet

Makina shkrumbohet nga flakët në Vlorë-Levan

Një automjet është djegur thuajse tërësisht mbrëmjen e së shtunës në autostradën Vlorë-Levan, në afërsi të fshatit Bishan. Nga të dhënat e para dyshohet se shkak i rënies së zjarrit të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!