Rrokulliset 'Fouristrada', zjarrfikësit shpëtojnë shoferin

Diel, 09 June 2019 09:30

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur në Gramsh. Ngjarja ndodhi pasditen e djeshme në fshatin Bregas, ku një 'Fuoristradë' me targa SK 145 BA  ka devijuar nga rruga dhe është rrokullisur në anë të saj.

Sakaq, burime bëjnë të ditur se si pasojë e përplasjes mjeti ka pësuar dëmtime dhe ka bllokuar brenda tij shoferin.

Ndonëse banorët e zonës janë munduar të japin ndihëm e shpejtë ka qenë e pamundur për të shpëtuar shoferin. Më pas kanë ardhur në ndihmë shërbimet zjarrfikëse që bënë të mundur nxjerrjen e drejtuesit nga mjeti, i cili më pas u transportua në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Policia e alarmuar: Në Tiranë, po i ngasin makinat si në pistë avioni

Aktualitet

Policia e alarmuar: Në Tiranë, po i ngasin makinat si në pistë avioni

Policia Rrugore njoftoi se po vijon aksionin në të gjitha rrugët urbane dhe interurbane të kryeqyteti, e shqetësuar nga numri i madh i drejtuesve të makinave që ecin me shpejtësi...

FOTOT/Zjarr në katin e pestë të një pallati në Shkozë, shpëton familja me 3 fëmijë

Aktualitet

FOTOT/Zjarr në katin e pestë të një pallati në Shkozë, shpëton familja me 3 fëmijë

Një zjarr ka përfshirë një apartament në katin e pestë të një pallati në Shkozë, tek banesat sociale. Në apartamenten banonte një familje me tre fëmijë, që fatmirësisht kanë arritur...

Ministri gjerman paralajmëron: Garë e re armatimi në botë, një llogaritje e gabuar shkakton katastrofë

Globi

Ministri gjerman paralajmëron: Garë e re armatimi në botë, një llogaritje e gabuar shkakton katastrofë

Ministri i Jashtëm i Gjermanisë, Heiko Maas, paralajmëroi të premten për një garë të re të armëve në botë dhe bëri thirrje për rritjen e bashkëpunimit ndërkombëtar për të zvogëluar...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!