Gjarpër te KQZ, shpjegim i fortë për 30 qershorin

Tuesday, 18 June 2019 17:54

Në të gjithë e situatës e rënduar politike në vend, mes dilemës së zhvillimit apo jo të zgjedhjeve, në inboxin e FaxWeb ka ardhur një mesazh nga qytetarët.

Në afërsi të ambjenteve të KQZ-së është vënë re ditën e somte të kalonte një gjarpër.
Për të gjithë supersticiozët, gjarpri tregon se gjërat nuk do të shkojnë ashtu siç duhet duke paralajmëruar kështu ters. Ndoshta anëtarët e KQZ-së duhet ta marrim parasysh këtë shenjë dhe të rishikojnë vendimin e tyre për qëndresën kundrejtë zhvillimit të zgjedhjeve.

Ndërkohë që zvarranik të tillë dalin në këtë periudhë, kur dhe temperatuarat janë të larta më shumë se normalja për të kërkuar ujë.

gjarpri-1.png

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Gjykata nuk mjaftohet me burgim të përjetshëm për "El Chapon", i jep dhe 30 vjet plus

Globi

Gjykata nuk mjaftohet me burgim të përjetshëm për "El Chapon", i jep dhe 30 vjet plus

Gjykata e Nju Jorkut e dënoi udhëheqësin meksikan të rrjetit të drogës, Joaquin "El Chapo" Guzman, me burgim të përjetshëm, plus 30 vjet. Guzman, 62 vjeç, u shpall fajtor për dhjetë...

“Mund të kishe sukses me filma për të rritur”/Pas fotos seksi, Olta Gixhari “ofendohet” nga komentuesi

Show-biz

“Mund të kishe sukses me filma për të rritur”/Pas fotos seksi, Olta Gixhari “ofendohet” nga komentuesi

Prej disa ditësh aktorja shqiptare Olta Gixhari poston foto në profilin e saj në Instagram nga pushimet e saj ku ka treguar dhe linjat seksi me bikini. Aktorja së fundmi ka...

Vendosi rekord në Serinë A, futbollisti shqiptar i bashkohet zyrtarisht Lacios

Sport

Vendosi rekord në Serinë A, futbollisti shqiptar i bashkohet zyrtarisht Lacios

Tashmë është zyrtare, Anxhelo Ndreca do të jetë pjesë e Lacios në sezonin e ardhshme. Ka qenë klubi kryeqytetas që nëpërmjet një komunikate zyrtare, ka njoftuar transferimin e 17-vjeçarit shqiptar...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!