FOTO/ “Këto janë provimet që organizon ndrikull Shahini në narkoshtetin e Edvin Kristaq Drogës”

Premte, 21 June 2019 10:18

Nga Sali Berisha

Ne darke u shpernda teza dhe dhe zgjidhja e saj per provimin e lirimit te klasave te 9 ta! Ketij i thone shpartallim i shkolles!

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb

Përshëndetje zoti Berisha.

Mirë maturën që e kanë degraduar, por ju futën me themel edhe provimeve të lirimit të klasës së 9. Ja teza e zgjidhur, e cila ka dalë që mbrëmë në darkë. Nxënësit sot duhet vetëm ta kopjojnë, se e kanë gati të zgjidhur.

Këto janë standardet e rilindjes dhe të ministrisë së papërgjegjshme për arsimin.

Ju përshëndes

7777777

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Dy turistët e huaj plagosen në Sarandë, nisen me helikopter drejt Tiranës

Aktualitet

Dy turistët e huaj plagosen në Sarandë, nisen me helikopter drejt Tiranës

aksidenti me motor. Mësohet se dy turistët nga Suedia dhe Italia kanë marrë plagë të rënda në trup.   Ata janë transportuar me helikopter drejt Spitalit të Traumës në kryeqytet, ndërkohë që ende...

VIDEO/ Policia rrethon zonën tek “Unaza e Re”, banori: Mund të ketë përplasje

Politikë

VIDEO/ Policia rrethon zonën tek “Unaza e Re”, banori: Mund të ketë përplasje

Vijojnë presionet shtetërore nga banorëve të Unazës së Re. Teksa protesta e tyre vijon të jetë e përditshme prej muajsh tashmë, qeveria dhe bashkia e Tiranës herë pas here i provokon...

Fati i Teatrit Kombëtar/ Budina: Është e dhimbshme! Po zhdukim çdo gjë të vjetër në qytet

Aktualitet

Fati i Teatrit Kombëtar/ Budina: Është e dhimbshme! Po zhdukim çdo gjë të vjetër në qytet

I ftuar në Syri TV, regjisori Edmond Budina ka komentuar lëvizjet e ditëve të fundit në mbrojte të Teatrit Kombëtar. Sipas tij, shqiptarët duhet të ndryshojnë mendësi, ndërsa akuzoi se çdo...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!