Aksidentohet me zetor, vdes tragjikisht 42 vjeçari

Tuesday, 25 June 2019 09:24

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Divjakë, ku një 42-vjeçar ka humbur jetën tragjikisht si pasojë e një aksidenti.

Mësohet se viktima është B.M., nga fshati Këmishtaj i Divjakës.

42-vjeçari ka qenë duke drejtuar një zetor bujqësie, ku ka humbur kontrollin dhe është përplasur në një kanal anësor të rrugës.

Si pasojë e përplasjes 42-vjeçari ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes. Ndërkohë grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Vetëvendosja i përgjigjet Vuçiç për flamurin shqiptar

Bota Shqiptare

Vetëvendosja i përgjigjet Vuçiç për flamurin shqiptar

Lëvizja Vetëvendosje i ka kthyer përgjigje presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiç, në lidhje me prezencën e flamurit shqiptar gjatë takimit të Albin Kurtit me ambasadorin britanik. Përmes një deklarate, Vetëvendosja i...

DIALOGU, Franca kërkon që qeveria e re ta heqë taksën: Duam një takim Kosovë-Serbi në Paris

Bota Shqiptare

DIALOGU, Franca kërkon që qeveria e re ta heqë taksën: Duam një takim Kosovë-Serbi në Paris

Franca e sheh si të rrezikshme mbetjen në status-quo të situatës ndërmjet Kosovës dhe Serbisë. Kështu ka thënë sot ambasadori francez në Beograd, Federico Mandoloni, gjatë Forumit për Siguri, raporton...

Brexit/ BE dhe Britania arritën një marrëveshje

Globi

Brexit/ BE dhe Britania arritën një marrëveshje

Britania e Madhe dhe Bashkimi Evropian janë pajtuar për një marrëveshje të re për Brexit. Marrëveshja mes dy delegacioneve është arritur para se të mbahet një takim i nivelit të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!