Skandal tek Astiri/ Militantët e PS nxjerrin jashtë qendrës së votimit grupin e SYRI TV

Diel, 30 June 2019 11:15

Votimet monopartiake të Edi Ramës, po sjellin lloj, lloj skandalesh. Pas ndihmës për të votuar, pas veshjes si kloun të Edi Ramës dhe rrahjes së një fëmije në Durrës, një tjetër skandal ka ndodhur ditën e sotme.

Grupi i xhirimi i SYRI TV i pajisur me të gjitha lejet nga KQZ-ja nuk është lënë që të filmojë procesin e votimeve tek Astiri.

Pasi gazetari Ermal Rizaiu dhe kameramani Armir Sadiku është futur në qendrën e votimit, sapo militantët e PS-së kanë parë logon e SYRI TV i kanë ndaluar dhe i kanë nxjerrë jashtë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Franca kthen me 'charter' 29 azilkërkues, ndër ta edhe një familje me 5 anëtarë

Aktualitet

Franca kthen me 'charter' 29 azilkërkues, ndër ta edhe një familje me 5 anëtarë

Vijonë në Rinas, operacionet e përbashkëta të riatdhesimit të shtetasve shqiptarë të cilëve u është refuzuar azili në vendet e BE-së. Sot u kthyen 29 shtetas nga Franca, mes tyre edhe...

Jetëshkrimi/ Ja kush është Petraq Milo, kandidati i propozuar nga Presidenti për drejtimin e KLSH-së

Aktualitet

Jetëshkrimi/ Ja kush është Petraq Milo, kandidati i propozuar nga Presidenti për drejtimin e KLSH-së

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka vendosur t’i propozojë  Kuvendit, Petraq Milon për kryetar të KLSH-së. Prof. Dok. Petraq Milo është një personalitet me një eksperiencë të jashtëzakonshme, brenda dhe jashtë...

Tre të rinj prangosen në Mirditë, ishin në kërkim

Aktualitet

Tre të rinj prangosen në Mirditë, ishin në kërkim

Prangosen 3 të rinj në Mirditë. Një 20-vjeçar dhe dy të tjerë nga 24 vjeç janë kapur nga policia pas goditjes me sende të forta të një 43-vjeçari në qytetin...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!