Prej 10 ditësh i larguar nga banesa, Anglia në kërkim të adoleshentit shqiptar

E Enjte, 22 August 2019 21:25

Ky është Daniel Gjinaj, një adoleshent shqiptar me banim në Angli për të cilin nuk dihet asgjë prej më shumë se një jave.

Policia thotë se Daniel Gjinaj është zhdukur nga shtëpia prej të martës së 13 gushtit. Ishte ora 02:00, kur ai doli nga banesa me pretendimin se do të takonte disa miq.

16 vjeçari shqiptar, thotë policia, shoqërohej shpesh me bashkatdhetarë të tij në qytet.

Dyshimet e para janë se adoleshenti mund të jetë në zonën e Brighton dhe Hove.

Por nuk përjashtohet mundësia që tëketë udhëtuar në Worthing, Lancing ose Croydon.

Teksa bën përshkrimin e të miturit, policia apelon këdo që e ka parë apo ka informacion rreth tij të raportojë në pranë rajoneve policore më të afërta.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Tragjedi në Shkodër! Vdes në ring boksieri bullgar

Aktualitet

Tragjedi në Shkodër! Vdes në ring boksieri bullgar

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Shkodër gjatë turneut të boksit “Shkodra Boxing Night”, ku në përballjes mes durrsakut Ardit Murja dhe bullgarit Isus Velchkov, ky i fundit ka humbur...

Çahen muret dhe tavani, banesa e dëmtuar në Lezhë

Aktualitet

Çahen muret dhe tavani, banesa e dëmtuar në Lezhë

Një banesë në Shënkoll të Lezhës ka pësuar dëme nga termeti. Ndërkohë që emergjencat po mbledhin informacion pasi dyshohet të ketë dhe dëme të tjera në qarkun e Lezhës.

Nga 1851, historia e tërmeteve më shkatërrimtarë në Shqipëri, me qindra viktima

Aktualitet

Nga 1851, historia e tërmeteve më shkatërrimtarë në Shqipëri, me qindra viktima

Pjesa më e madhe e Shqipërisë qendrore u lëkund fuqishëm sot nga dhjetëra tërmete, ku njëri prej tyre i ishte me magnitudë 5.2. Megjithëse, Shqipëria është në një zonë sizmike...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!