Tiranë/ Tronditëse, 17-vjeçari përdhunon të miturën

E mërkurë, 25 Prill 2018 16:25
foto ilustruese foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Tiranë, ku një 17-vjeçar dyshohet se ka abuzuar seksualisht me një vajzë të mitur.

Sipas policisë, adoleshenti me iniciale F.G, dyshohet se ka përdhunuar një 16 vjeçare, ndërkohë që kjo e fundit vetëm pak ditë pas ngjarjes së rëndë ka vendosur ta kallëzojë 17 vjeçarin në polici.

Ndërkohë policia ka nisur hetimet ndaj autorit.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Tragjedi në Shkodër! Vdes në ring boksieri bullgar

Aktualitet

Tragjedi në Shkodër! Vdes në ring boksieri bullgar

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Shkodër gjatë turneut të boksit “Shkodra Boxing Night”, ku në përballjes mes durrsakut Ardit Murja dhe bullgarit Isus Velchkov, ky i fundit ka humbur...

Çahen muret dhe tavani, banesa e dëmtuar në Lezhë

Aktualitet

Çahen muret dhe tavani, banesa e dëmtuar në Lezhë

Një banesë në Shënkoll të Lezhës ka pësuar dëme nga termeti. Ndërkohë që emergjencat po mbledhin informacion pasi dyshohet të ketë dhe dëme të tjera në qarkun e Lezhës.

Nga 1851, historia e tërmeteve më shkatërrimtarë në Shqipëri, me qindra viktima

Aktualitet

Nga 1851, historia e tërmeteve më shkatërrimtarë në Shqipëri, me qindra viktima

Pjesa më e madhe e Shqipërisë qendrore u lëkund fuqishëm sot nga dhjetëra tërmete, ku njëri prej tyre i ishte me magnitudë 5.2. Megjithëse, Shqipëria është në një zonë sizmike...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!