(Video) Natën shton kioskat, ditën dhunon shitësit hallexhinj

E Enjte, 03 May 2018 19:02

Ish-kryeministri Berisha ka publikuar një video ku policia bashkiake dhunon barbarisht shitësin ambulant.

Në videon e dërguar nga qytetari dixhital, shihet qartë dhuna që ushtrojnë policët e Veliajt.

“Një sjellje banditeske e horrave me uniformë të Lal Plehut!”, kështu e konsideron Berisha aktin e policisë bashkiake.

Veliaj vazhdon terrorin me shitësit ambulantë, por nga ana tjetër po e mbush Tiranën me kioska qoftesh.

Madje, sa herë bëhet fjalë për shitësit ambulantë që rrihen dhe largohen nga policët bashkiakë, Veliaj pëlqen që të theksojë se trotuaret janë për nënat më karroca me fëmijë.

Sipas kësaj logjike, më shumë hapësirë zë një qese me vezë dhe ca lakra se sa një kioskë që shet patatina apo salçice në mes të trotuarit.

 

Postimi i Plotë

Nje sjellje banditeske e horrave me uniforme te Lal Plehut!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

"Persh doktorr ja si sillet policia bashkiake"

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Përfundojnë 12 ndeshjet e para në Europa League, ja të gjitha rezultatet!

Sport

Përfundojnë 12 ndeshjet e para në Europa League, ja të gjitha rezultatet!

Përfunduan 12 sfidat e para të grupeve në Europa League, teksa nuk mungojnë surprizat. Befasuese është humbja me rezultatin 2-1 e Lazios përballë CFR Cluj, ndërsa fiton pa probleme Arsenali. “Topçinjtë” arritën...

“Diskutim i ashpër mes gjyqtarëve për Tahirin”, gazetarja zbardh prapaskenat tek Krimet e Rënda

Aktualitet

“Diskutim i ashpër mes gjyqtarëve për Tahirin”, gazetarja zbardh prapaskenat tek Krimet e Rënda

Me sa duket tre gjyqtarët që do të vendosin për fatin e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri ende nuk janë në një mendje për të dhënë verdiktin final. Nga Gjykata...

VIDEO/ Pamje të rënda, djali dhunon keqazi vajzën në Tiranë në sy të banorëve

Aktualitet

VIDEO/ Pamje të rënda, djali dhunon keqazi vajzën në Tiranë në sy të banorëve

Një video e rëndë po qarkullon në rrjetet sociale, ku siç shikohet një djalë po dhunon keqasi një vajzë ndërsa një djalë tjetër e asiston. Siç shikohet edhe nga pamjet vajza...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!