Durrës/ 44-vjeçari lë nam, rreh gruan në makinë

E Enjte, 03 May 2018 19:59

Një 44- vjeçar në Durrës ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike në makinë ndaj bashkëshortes së tij. Në një njoftim të policisë thuhet se shtetasi SH.H ka ushtruar dhunë daj bashkëshortes së tij F.H, 41 vjeç e, e cila ka kërkuar urdhër mbrojtjeje.

Policia njofton se ai “ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes, F.H., vjeç 41, të cilës iu plotësua kërkesë padia për lëshimin e urdhrit të mbrojtjes së menjëhershme”. 44-vjeçari do të gjykohet nga Gjykata e Shkallës së Parë Tiranë, nën akuzën e “Për masa ndaj dhunës në marrëdhëniet familjare”, neni 130/a i Kodit Penal.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Përfundojnë 12 ndeshjet e para në Europa League, ja të gjitha rezultatet!

Sport

Përfundojnë 12 ndeshjet e para në Europa League, ja të gjitha rezultatet!

Përfunduan 12 sfidat e para të grupeve në Europa League, teksa nuk mungojnë surprizat. Befasuese është humbja me rezultatin 2-1 e Lazios përballë CFR Cluj, ndërsa fiton pa probleme Arsenali. “Topçinjtë” arritën...

“Diskutim i ashpër mes gjyqtarëve për Tahirin”, gazetarja zbardh prapaskenat tek Krimet e Rënda

Aktualitet

“Diskutim i ashpër mes gjyqtarëve për Tahirin”, gazetarja zbardh prapaskenat tek Krimet e Rënda

Me sa duket tre gjyqtarët që do të vendosin për fatin e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri ende nuk janë në një mendje për të dhënë verdiktin final. Nga Gjykata...

VIDEO/ Pamje të rënda, djali dhunon keqazi vajzën në Tiranë në sy të banorëve

Aktualitet

VIDEO/ Pamje të rënda, djali dhunon keqazi vajzën në Tiranë në sy të banorëve

Një video e rëndë po qarkullon në rrjetet sociale, ku siç shikohet një djalë po dhunon keqasi një vajzë ndërsa një djalë tjetër e asiston. Siç shikohet edhe nga pamjet vajza...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!