Konflikt me armë zjarri në Fushë-Krujë, plagosen dy vëllezër

E Enjte, 05 Prill 2018 12:04

Një konflikt me armë zjarri ka ndodhur në Fushë- Krujë, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur dy vëllezër. Shkak i konfliktit mendohet të jetë një çështje pronësie. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11.10 tek tregu i Fushë Krujës.

Sipas informacioneve paraprake, E.C., 17 vjeç dhe B.C., 25 vjeç janë dëmtuar me levë pas konfliktit me familjen e S. S. Ata janë dërguar në spitalin e Traumës në Tiranë.

Policia e cila ka mbërritur në vendgjarje ka nisur hetimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Modifikuar më E Enjte, 05 Prill 2018 12:29

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Gjykata nuk mjaftohet me burgim të përjetshëm për "El Chapon", i jep dhe 30 vjet plus

Globi

Gjykata nuk mjaftohet me burgim të përjetshëm për "El Chapon", i jep dhe 30 vjet plus

Gjykata e Nju Jorkut e dënoi udhëheqësin meksikan të rrjetit të drogës, Joaquin "El Chapo" Guzman, me burgim të përjetshëm, plus 30 vjet. Guzman, 62 vjeç, u shpall fajtor për dhjetë...

“Mund të kishe sukses me filma për të rritur”/Pas fotos seksi, Olta Gixhari “ofendohet” nga komentuesi

Show-biz

“Mund të kishe sukses me filma për të rritur”/Pas fotos seksi, Olta Gixhari “ofendohet” nga komentuesi

Prej disa ditësh aktorja shqiptare Olta Gixhari poston foto në profilin e saj në Instagram nga pushimet e saj ku ka treguar dhe linjat seksi me bikini. Aktorja së fundmi ka...

Vendosi rekord në Serinë A, futbollisti shqiptar i bashkohet zyrtarisht Lacios

Sport

Vendosi rekord në Serinë A, futbollisti shqiptar i bashkohet zyrtarisht Lacios

Tashmë është zyrtare, Anxhelo Ndreca do të jetë pjesë e Lacios në sezonin e ardhshme. Ka qenë klubi kryeqytetas që nëpërmjet një komunikate zyrtare, ka njoftuar transferimin e 17-vjeçarit shqiptar...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!