Aksident në Fier, humb jetën drejtuesi i zetorit

Diel, 08 Prill 2018 13:33

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur mesditën e sotme në Fier. Ngjarja është regjistruar rreth orës 12:15, në fshatin Peshtan i Madh, në një rrugë dytësore ku shtetasi Sefer Duraj, 50 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “Zetor” ka dalë nga rruga.

Si pasojë ka gjetur vdekjen e menjëhershme drejtuesi i mjetit. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Modifikuar më Diel, 08 Prill 2018 13:39

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Një gur në Mars pagëzohet “Rolling Stones”

Teknologji

Një gur në Mars pagëzohet “Rolling Stones”

Fama e Rolling Stones, muzika e të cilëve për dekada ka patur përmasa globale në Tokë, tani shtrihet edhe më tej, në planete të tjera. Grupi ka zbarkuar në fakt në...

Vuloset e ardhmja e Elseid Hysajt

Sport

Vuloset e ardhmja e Elseid Hysajt

Mbrojtësi i Kombëtares kuqezi, Elseid Hysaj, ka qenë një nga emrat më të përfolur në merkaton verore, me interes nga klube të ndryshme, teksa ëm afër nga të gjithë duket...

Domethënia e gurit të çmuar që Dua mori dhuratë nga i dashuri

Show-biz

Domethënia e gurit të çmuar që Dua mori dhuratë nga i dashuri

Dua Lipa ka marrë një nga dhuratat më të veçanta në jetën e saj nga i dashuri Anwar Hadid. Dua Lipa mbushi dje plot 24 vjet dhe ishin të shumtë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!