Librazhd/ Merr flakë makina në mes të rrugës

Diel, 08 Prill 2018 14:22

Rreth mesditës në qytetin e Librazhdit ka marrë flakë një automjet.

Automjeti po lëvizte në aksin rrugor të rrugës nacionale.

Menjëherë drejtuesi i mjetit e ka braktisur makinën,dhe pak çaste më pas kanë mbërritur edhe zjarrëfikëset.

Por automjeti është shkrumbuar duke shkaktuar tym dhe flakë, të cilat kanë tërhequr vëmendjen e qytetarëve.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar edhe policia dhe një grup hetimor, të cilët po punojnë për zbardhjen e shkaqeve që cuan në marrjen flakë të automjetit.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Modric jashtë listës për "Topin e Artë" 2019, njihuni me surprizat e garës për trofetë individual

Sport

Modric jashtë listës për "Topin e Artë" 2019, njihuni me surprizat e garës për trofetë individual

Revista franceze "France Football" ka zbuluar 30 lojtarët finalistë që do të garojnë për çmimin më të rëndësishëm individual "Topi i Artë" për vitin 2019. Befasia vjen nga fituesi në...

E konfirmuar/ Alvin Berisha është ende në kampin Al-Hol

Aktualitet

E konfirmuar/ Alvin Berisha është ende në kampin Al-Hol

Gazetari i emisionit satiriko-investigativ ‘Le Iene’, Taulant Kopliku i cili ishte në kampin Al-Hol në Siri ku edhe u publikua historia e Alvin Berishës, tha se vendi atje ishte një...

Forcimi i euros. Ekspertët tregojnë shkaqet, humbësit dhe fituesit

Ekonomi

Forcimi i euros. Ekspertët tregojnë shkaqet, humbësit dhe fituesit

Përfundimi i sezonit turistik dhe pagesat për dividentin nga kompanitë e mëdha, pas uljes së kësaj takse në 8%, kanë dhënë efektet e pritshme në tregun e këmbimit. Këta dy faktorë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!