Policia ka arrestuan në flagrancë dy persona teksa po i shisnin njëri-tjetrit kanabis. Blendi Stankaj, 46 vjeç dhe Reid Kisha,…
Në disa qytete të vendit tregtarët kanë ulur qepenat. Për dy orë me radhë, ata protestojnë kundër TVSH-së. Kjo për…
Në mbledhjen e zhvilluar të mërkurën, Këshilli Mbikëqyrës i Bankës së Shqipërisë miratoi Deklaratën dhe Raportit të Stabilitetit Financiar për…
Qeni i shtëpisë, i racës Staffordshire-Terrier me emrin “Chico” ka jetuar tetë vite së bashku me Lezime K. 52 vjeçe dhe…
Një konflikt me armë zjarri ka ndodhur në Fushë- Krujë, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur dy vëllezër. Shkak…
Protesta vazhdon edhe në Milot. Qytetarët vazhdojnë protestën për taksën e rrugës së Kombit. Ashtu si edhe në Elbasan ata…
Gjyqtarja e Gjykatës Kushtetuese, Vitore Tusha, është cilësuar në vendimin e këtij mëngjesi nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimeve si…
Shembet sërish rruga që lidh zonën e parë me zonën D të minierës në Bulqizë. Fatmirësisht nuk ka pasur të…
Krimi në familje godet sërish. Këtë herë ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Borje të Kukësit, ku burri ka…
DEKLARATË E POLICISË SË SHTETIT PËR PROTESTËN E SË ENJTES   Siç është bërë e njohur në media, disa parti…
Rritja ekonomike e Shqipërisë në 2017, sipas të dhënave paraprake të publikuara sot nga Instituti shqiptar i Statistikave, ka qenë…
Policia arrestoi sot një 22-vjeçar në Kurbin, pasi në makinë iu gjetën rreth 140 gramë kokainë. Jurgen Sokoli u arrestua në…

Lajmet e fundit

Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho: Më 30 qershor do i frenojmë zgjedhjet me çdo formë

Politikë

Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho: Më 30 qershor do i frenojmë zgjedhjet me çdo formë

Nga studio e Report Tv, nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho, e pyetur se çfarë do të ndodhë në votimet e 30 qershorit u shpreh se kjo do të jetë një...

Tonin Çobani: Edhe unë nuk do të votoj!

Aktualitet

Tonin Çobani: Edhe unë nuk do të votoj!

Studiuesi i njohur Tonin Çobani është bashkuar me intelektualët e tjerë që nuk do të votojnë me 30 qershor në zgjedhjet moniste. Ai ka postuar në facebook këtë shënim: “Edhe unë...

Modelja shqiptare “çmend” fansat me pozat provokuese (FOTO)

Show-biz

Modelja shqiptare “çmend” fansat me pozat provokuese (FOTO)

Modelja seksi, Kejvina Kthella, ka tërhequr sërish vëmendjen e fansave të saj të shumtë, teksa ka publikuar dy foto ku shfaqet mjaft provokuese. Në fotot e postuara në “Instagram”, ish-velina e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!