Biznismeni Damir Fazliç, familja e të cilit jeton dhe punon në Uashington, është takuar me presidentin e SHBA-ve Donald Trump,…
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka dalë nga ambjentet e selisë për t’iu bashkuar bulevardit “Dëshmorët e Kombit”. Kryemadhi u…
Protesta e 9 mbarëkombëtare e Opozitës po ndiqet ndërkohë live edhe nga mediat më prestigjioze ndërkombëtare. Edhe këtë herë Zëri…
Eskorta e kryeministrit Edi Rama ka përplasur një person në Sarandë, ndërkohë që nuk dihet gjendja shëndetësore e tij. Banorët…
Kancelarja gjermane, Angela Merkel, u zotua se do të bëjë çdo gjë të mundur për të caktuar një datë për…
Nga Caroline Simson/ LOW360 (19 qershor 2019, 7:33 PM EDT) –// Një gjykatë ndërkombëtare ka urdhëruar Shqipërinë që t’i paguajë…
Një trup i pajetë është gjetur në Klos. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në njësinë Administrative, Xibër. Viktima rreth 45…
Pas publikimit të përgjimeve të manipulimit masiv të votave në Dib2r nga gazeta gjermane Bild, Kryeministri Rama sulmoi personat që…
Nga Sali Berisha Ne darke u shpernda teza dhe dhe zgjidhja e saj per provimin e lirimit te klasave te…
Ndërron jetë një grua në plazh në Vlorë. Pushuesja 70-vjeçe ka pësuar arrest kardiak sapo ka hyrë mëngjesin e sotëm…
Hasan Kanaçi, 48-vjeçari i vënë në pranga si një nga autorët e grabitjes së Rinasit, dyshohet se nëpërmjet mosrespektimit të…
Niveli i lartë i edukimit dhe kërkimit shkencor e ndihmon një shtet të orientohet me lehtë drejt zhvillimit ekonomik dhe…

Lajmet e fundit

Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho: Më 30 qershor do i frenojmë zgjedhjet me çdo formë

Politikë

Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho: Më 30 qershor do i frenojmë zgjedhjet me çdo formë

Nga studio e Report Tv, nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho, e pyetur se çfarë do të ndodhë në votimet e 30 qershorit u shpreh se kjo do të jetë një...

Tonin Çobani: Edhe unë nuk do të votoj!

Aktualitet

Tonin Çobani: Edhe unë nuk do të votoj!

Studiuesi i njohur Tonin Çobani është bashkuar me intelektualët e tjerë që nuk do të votojnë me 30 qershor në zgjedhjet moniste. Ai ka postuar në facebook këtë shënim: “Edhe unë...

Modelja shqiptare “çmend” fansat me pozat provokuese (FOTO)

Show-biz

Modelja shqiptare “çmend” fansat me pozat provokuese (FOTO)

Modelja seksi, Kejvina Kthella, ka tërhequr sërish vëmendjen e fansave të saj të shumtë, teksa ka publikuar dy foto ku shfaqet mjaft provokuese. Në fotot e postuara në “Instagram”, ish-velina e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!