Janë disa qytetarë të Shkodrës që kanë mbetur të plagosur nga sulmet e policisë me spraj, gaz dhe sende të…
Sot nga oborri i shkollës “Ahmet Gashi” në Laprakë, atë që është ndërtuar gjatë kohës kur kryebashkiak ishte Lulzim Basha,…
Bashkia Mat ka reaguar përmes nënkryetares Anjeza Shema ndaj mos mbledhjes së Këshillit Bashkiak Mat. Kreu i PS Mat, Hasan…
Kush beson më tek Edi Rama, do të thotë se nuk ka më respekt për veten. Kështu shprehet nënkryetari i…
Përfaqësues dhe simpatizantë të PD janë mblodhur në superstradën Lezhë-Shkodër, pranë Dajçit për të ndaluar Ramën të zhvillojë takimin elektoral.Rama…
Kreu i Kishës katolike të Shqipërisë, imzot Xhorxh Frendo, ka mbajtur një deklaratë për mediat në lidhje me situatën politike…
Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të…
Gadishulli i Ballkanit po vazhdon të ndikohet nga qarkullimi i masave ajrore relativisht të paqëndrueshme të cila do të ifluencojë…
Një 80-vjeçar është gjetur pa shenja jete sot pasdite në qytetin e Korçës. I moshuari është identifikuar si Y.Muja. Policia…
PDIU përmes një deklarate për mediat është shprehur e shqetësuar për situatën e fundit politike në vend. Ajo thekson se…
Përplasja mes mbështetësve të opozitës dhe policisë së shtetit. Turma kërkon të hyjë në KZAZ dhe të nxjerrë jashtë materialet…
Dhjetëra qytetarë në Kavajë janë grumbulluar mëngjesin e sotëm përpara shkollës 9-vjeçare “3 Dëshmorët”, duke bërë thirrje për largimin e…

Lajmet e fundit

Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho: Më 30 qershor do i frenojmë zgjedhjet me çdo formë

Politikë

Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho: Më 30 qershor do i frenojmë zgjedhjet me çdo formë

Nga studio e Report Tv, nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho, e pyetur se çfarë do të ndodhë në votimet e 30 qershorit u shpreh se kjo do të jetë një...

Tonin Çobani: Edhe unë nuk do të votoj!

Aktualitet

Tonin Çobani: Edhe unë nuk do të votoj!

Studiuesi i njohur Tonin Çobani është bashkuar me intelektualët e tjerë që nuk do të votojnë me 30 qershor në zgjedhjet moniste. Ai ka postuar në facebook këtë shënim: “Edhe unë...

Modelja shqiptare “çmend” fansat me pozat provokuese (FOTO)

Show-biz

Modelja shqiptare “çmend” fansat me pozat provokuese (FOTO)

Modelja seksi, Kejvina Kthella, ka tërhequr sërish vëmendjen e fansave të saj të shumtë, teksa ka publikuar dy foto ku shfaqet mjaft provokuese. Në fotot e postuara në “Instagram”, ish-velina e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!