Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka shkuar sot në Gjykatën e Krimeve të Rënda. Në këtë gjykatë do zhvillohet seanca…
Detaje të reja kanë dalë nga vrasja në Lezhë. Mësohet se Gjin Marku u ekzekutua me armë zjarri nga miku…
Ngjarje e rende ne Kraste te Martaneshit. Nje femije vetem 6 vjec eshte qelluar  me arme zjarri dhe ka mbetur…
Në emisionin “Opinion” te Blendi Fevziut në Tv Klan mbrëmë u debatua rreth fillimit të përplasjeve mes popullit dhe palës…
Gazetari Ilir Babaramo thotë se shteti është duke rënë dhe jemi përballë një përplasje të ashpër. Duke cituar Fukujamën, Babaramo…
Në të gjithë e situatës e rënduar politike në vend, mes dilemës së zhvillimit apo jo të zgjedhjeve, në inboxin…
Një aksident është regjistruar në aksin Kukës-Morinë dhe për pasojë ka humbur jetën një person. Policia bën me dije se…
Bashkia e Vaut të Dejës ishte një ndër 27 bashkitë që nuk pranoi të bëjë zgjedhje më 30 qershor në…
Panik dhe frike ne nje pallat ne Elbasan. Nje apartament eshte perfshire nga flaket mesditen e sotme, nderkohe qe banoret…
Neuro-shkencëtarët thonë se njerëzit kanë orare të ndryshme kur flejnë gjumë. Sipas tyre, nëse shkoni në shtrat pas mesnatës dhe…
Klima e biznesit ndërmjet Shqipërisë dhe Kosovës është përkeqësuar së fundmi, teksa bashkëpunimi ekonomik nuk po përparon, përkundrazi. INSTAT raportoi…
Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) njofton të gjithë abontentët në Tiranë se nesër dhe pasnesër, (18-19 Qershor 2019)…

Lajmet e fundit

Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho: Më 30 qershor do i frenojmë zgjedhjet me çdo formë

Politikë

Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho: Më 30 qershor do i frenojmë zgjedhjet me çdo formë

Nga studio e Report Tv, nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho, e pyetur se çfarë do të ndodhë në votimet e 30 qershorit u shpreh se kjo do të jetë një...

Tonin Çobani: Edhe unë nuk do të votoj!

Aktualitet

Tonin Çobani: Edhe unë nuk do të votoj!

Studiuesi i njohur Tonin Çobani është bashkuar me intelektualët e tjerë që nuk do të votojnë me 30 qershor në zgjedhjet moniste. Ai ka postuar në facebook këtë shënim: “Edhe unë...

Modelja shqiptare “çmend” fansat me pozat provokuese (FOTO)

Show-biz

Modelja shqiptare “çmend” fansat me pozat provokuese (FOTO)

Modelja seksi, Kejvina Kthella, ka tërhequr sërish vëmendjen e fansave të saj të shumtë, teksa ka publikuar dy foto ku shfaqet mjaft provokuese. Në fotot e postuara në “Instagram”, ish-velina e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!