“Oj Zogo”, del kënga me e re e Bledar Kacës, kësaj here me stil ndryshe e këngëtarit të talentuar dibran

E Enjte, 16 May 2019 17:52

Bledar Kaca këngëtari i talentuar dibran, filizi më i ri i një vatre kulture dinjitoze si Zall Dardha që ka prodhuar vigan të muzikës dibrane dhe shqiptare mes tyre dhe Bledari, vjen për shikuesit me këngën më të re me motive popullore tw titulluar “Oj Zogo”.
Bledar Kaca i cili po performon shkëlqyer për publikun brenda dhe jashtë Shqipërisë, një këngëtar mjaft i dashur nga të gjitha moshat e shoqërisë për muzikën që servir, më së fundi vjen me një stil ndryshe me këtë këngë në bashkëpunim me Erkanin, video by Domi Production, mix/Master Elvis Domi.

Modifikuar më E Enjte, 16 May 2019 18:05

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

SuperKupa/ Partizani-Kukësi, ja formacionet zyrtare

Sport

SuperKupa/ Partizani-Kukësi, ja formacionet zyrtare

Partizani dhe Kukësi do të pëballen midis tyre në finalen e Superkupës së Shqipërisë ditën e sotme, në stadiumin “Elbasan Arena”. Të dyja ekipet, vijnë me trajnerë të rinj nga...

Krim monstruoz, shqiptari ther me thikë ish-bashkëshorten dhe partnerin e saj në Gjermani

Aktualitet

Krim monstruoz, shqiptari ther me thikë ish-bashkëshorten dhe partnerin e saj në Gjermani

Një shtetas nga Kosova vrau me thikë kuzhine ish-gruan e tij dhe partnerin e saj. Krimi makabër ndodhi ditën e sotme në qytetin e Saurleandit. Viktimat humbën jetën si pasojë e...

Ish Prefekti-Prefektit/ Ja shkeljet që po bën. Ademi legjitime si kryebashkiake

Politikë

Ish Prefekti-Prefektit/ Ja shkeljet që po bën. Ademi legjitime si kryebashkiake

Shkodra vazhdon të jetë në qendër të situatës politike në vend. Pas dorëheqje së Valdrin Pjetrit si kandidat për kryebashkiak, sepse është i arrestuar, dënuar dhe dëbuar nga Italia, Edi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!