Rrëzohet "pula" e Izraelit, pas fitores së Eurovizionit

Diel, 13 May 2018 08:45

Një incident ka ndodhur në skenë, dje pas mylljes së Eurovizionit, me kengetaren

Netta Barzilai te Izraelit, pasi kjo e fundit rrëmbeu trofeun e Eurovizionit.

“Faleminderit që i pranoni dallimet mes nesh”, kështu u shpreh këngëtarja që vrapoi menjëherë në skenë për të marrë çmimin. Por sapo përfundoi performancën si kënga fituese, këngëtarja u rrëzua nga shkallët.

Videoja që shfaq këto momente është bërë virale në mediat sociale.

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Dervishi: Presidenti e ka ruajtur procesin e krijimit të Gjykatës Kushtetuese

Politikë

Dervishi: Presidenti e ka ruajtur procesin e krijimit të Gjykatës Kushtetuese

Këshilltari Ligjor i Presidentit, Bledar Dervishi i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora u shpreh Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka ruajtur procesin e krijimit të Gjykatës Kushtetuese...

BE vihet në resht pas SHBA-së për vendosjen e sanksioneve ndaj Turqisë

Globi

BE vihet në resht pas SHBA-së për vendosjen e sanksioneve ndaj Turqisë

Bashkimi Evropian sot prezantoi sistemin për vendosje të sanksioneve të Turqisë për shkak të shpimit të paautoziruar në Detin Mesdhe në afërsi të Qipros. Asnjë kompani turke deri më tani nuk...

Hong Kong, plagoset rëndë protestuesi

Globi

Hong Kong, plagoset rëndë protestuesi

Në Hong Kong, një protestues u plagos rëndë me armë zjarri të hënën nga një polic, ngjarje që shënon një përshkallëzim dramatik të demonstratave pro-demokracisë. Pamjet video tregojnë një polic duke...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!