Çun Lajçi: Votojeni Blerim Rekën e mos ia merrni ftyrën Xhemë Gostivarit

E Enjte, 11 Prill 2019 16:17

Aktori i njohur, Çun Lajçi përmes një postimi ka thumbuar lidhur me zgjedhjet presidenciale në Maqedoninë e Veriut, dhe thirrjet e kreut të BDI-së, Ali Ahmeti për të votuar kandidatin Stevo Pendarovskit të LSDM dhe koalicionit qeverisës.

Ja postimi i plotë:
A durohet bre?
Ali Ahmeti i thërret shqiptarët ta votojnë Pendarovskin
( ndoshta asht peder )
Po për kend paske luftua ( nëse ke pas pushkë n’dorë ) more faqja e zezë.
Merr shembull Malsinë e Madhe e jo sllavet tu more fara e shkjaut!
Vllazën
Votojeni Blerim Rekën e mos ia merrni ftyrën Xhemë Gostivarit

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Haradinaj përballë sfidës “taksë”, ja çfarë do t’i kërkojë Merkel

Bota Shqiptare

Haradinaj përballë sfidës “taksë”, ja çfarë do t’i kërkojë Merkel

Angela Merkel dhe Emanuel Macron do t’i kërkojnë kryeministrit Ramush Haradinaj heqjen e taksës, ndërsa kryeministrit Aleksander Vuçiç pushimin e fushatës kundër Kosovës, në mënyrë që të rifillojë dialogu mes...

Shihni 10 fotot më të mira nga e gjithë bota, njëra i përket Shqipërisë

Kuriozitete

Shihni 10 fotot më të mira nga e gjithë bota, njëra i përket Shqipërisë

Njihuni me foto më të mira nga e gjithë bota përzgjedhur nga agjensitë ndërkombëtare. 1-Banorët e rajonit të Mendrisio të maskuar si personalitete biblike kryejnë procession e së enjtes së shenjtë...

Tirana e Partizani duan vetëm fitore, edhe pse “i bëjnë nder” njëra-tjetrës

Sport

Tirana e Partizani duan vetëm fitore, edhe pse “i bëjnë nder” njëra-tjetrës

Java e 30-të e Kategorisë Superiore sjell duele ekstremesh, siç është ai ndërmjet Partizanit kryesues dhe Kastriotit që është në zonën e rënies nga kategoria. Të tilla janë edhe përballjet...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!