Nuk fshihen më! Ky është çifti më i ri i showbizit

Premte, 17 May 2019 22:53

Bëhet fjalë për këngëtaren Jessie J dhe aktorin amerikan Channing Tatum të cilët tashmë janë një ndër çiftet më të reja të shoëbizit në mbarë botën.

Çifti i ri po kalojnë disa pushime me njëri tjetrin në Francë. Ata janë fotografuar të enjten në rrugët e Disneyland, të cilët shihen mjaft të lumtur së bashku, ku artistja 31-vjeçare mbante njërën dorë rreth belit të partnerit ndërsa me tjetrën luante me hundën e tij.

Të veshur sportiv, Jessie J dhe Channing nuk u përpoqën aspak t’i fshiheshin syve kurioz të botës apo të përpiqeshin të ruanin distancën.

 

Epo nuk na mbetet gjë tjetër, veçse të urojmë çiftin për lidhjen e tyre.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Merr fund i nxehti afrikan, bëhuni gati për reshje shiu

Aktualitet

Merr fund i nxehti afrikan, bëhuni gati për reshje shiu

Pas të nxehtit afrikan, moti në Europë do pësojë disa ndryshime të mëdha. sipas metereologut të Accuweather, Tyler Roys, shtatori do të sjellë reshje shiu në Ballkan. Sistemet e motit të...

Panariti: Zgjidhja e vetme, vetëm zgjedhje të përgjithshme dhe vendore

Politikë

Panariti: Zgjidhja e vetme, vetëm zgjedhje të përgjithshme dhe vendore

Ish-deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Edmond Panariti, ka reaguar në lidhje me situatën politike në vend, duke theksuar se zgjedhjet e përgjithshme dhe vendore janë e vetmja zgjidhje për...

Bie zjarr në një hotel në Ukrainë, tetë të vdekur

Globi

Bie zjarr në një hotel në Ukrainë, tetë të vdekur

Tetë njerëz kanë humbur jetën dhe 10 të tjerë kanë mbetur të plagosur në një zjarr që ra mëngjesin e kësaj të shtune në një hotel privat në portin jugor...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!