Përleshje mes adoleshentëve shqiptarë dhe marokenë në burgun famëkeq

Hënë, 09 September 2019 22:22

Një përleshje masive midis 30 adoleshentëve shqiptarë dhe marokenë ka ndodhur në burgun e Avlonës në periferi të Athinës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:00 të mbrëmjes së sotme.

Nga raportimet paraprake mësohet se përleshjet filluan në oborrin e burgut. Në burgun e Avlonës mbahen kryesisht të burgosur adoleshentë.

Për nga historia në këtë burg kane gjetur vdekjen në vitin 2001 dhe 2002 dy të rinj shqiptarë të moshave 17-19 vjeç, të cilët janë vrarë nga rojet e burgut.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Përfundojnë 12 ndeshjet e para në Europa League, ja të gjitha rezultatet!

Sport

Përfundojnë 12 ndeshjet e para në Europa League, ja të gjitha rezultatet!

Përfunduan 12 sfidat e para të grupeve në Europa League, teksa nuk mungojnë surprizat. Befasuese është humbja me rezultatin 2-1 e Lazios përballë CFR Cluj, ndërsa fiton pa probleme Arsenali. “Topçinjtë” arritën...

“Diskutim i ashpër mes gjyqtarëve për Tahirin”, gazetarja zbardh prapaskenat tek Krimet e Rënda

Aktualitet

“Diskutim i ashpër mes gjyqtarëve për Tahirin”, gazetarja zbardh prapaskenat tek Krimet e Rënda

Me sa duket tre gjyqtarët që do të vendosin për fatin e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri ende nuk janë në një mendje për të dhënë verdiktin final. Nga Gjykata...

VIDEO/ Pamje të rënda, djali dhunon keqazi vajzën në Tiranë në sy të banorëve

Aktualitet

VIDEO/ Pamje të rënda, djali dhunon keqazi vajzën në Tiranë në sy të banorëve

Një video e rëndë po qarkullon në rrjetet sociale, ku siç shikohet një djalë po dhunon keqasi një vajzë ndërsa një djalë tjetër e asiston. Siç shikohet edhe nga pamjet vajza...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!