FOTO/ Pasi humbi zgjedhjet, ja çfarë poston Haradinaj në Facebook

Hënë, 07 October 2019 19:22

Një ditë pasi zgjedhjeve, Ramush Haradinaj ka zgjedhur ti rikthehet sërish njëri prej pasioneve të tij, ecjes në mal.

Ka qenë vet ish-kryeministri, i cili ka postuar në llogarinë e tij në Facebook disa foto teksa shihet në pikën më të lartë të Kosovës, “Maja e Njeriut”, e cila ndodhet në Bjeshkët e Sharrit.

Dje,  në zgjedhjet e parakohshme që u mbajtën në Kosovë, koalicioni AAK-PSD doli forcë e katërt, me 90,617 vota ose 11,53%.

Modifikuar më Hënë, 07 October 2019 19:24

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Policia e alarmuar: Në Tiranë, po i ngasin makinat si në pistë avioni

Aktualitet

Policia e alarmuar: Në Tiranë, po i ngasin makinat si në pistë avioni

Policia Rrugore njoftoi se po vijon aksionin në të gjitha rrugët urbane dhe interurbane të kryeqyteti, e shqetësuar nga numri i madh i drejtuesve të makinave që ecin me shpejtësi...

FOTOT/Zjarr në katin e pestë të një pallati në Shkozë, shpëton familja me 3 fëmijë

Aktualitet

FOTOT/Zjarr në katin e pestë të një pallati në Shkozë, shpëton familja me 3 fëmijë

Një zjarr ka përfshirë një apartament në katin e pestë të një pallati në Shkozë, tek banesat sociale. Në apartamenten banonte një familje me tre fëmijë, që fatmirësisht kanë arritur...

Ministri gjerman paralajmëron: Garë e re armatimi në botë, një llogaritje e gabuar shkakton katastrofë

Globi

Ministri gjerman paralajmëron: Garë e re armatimi në botë, një llogaritje e gabuar shkakton katastrofë

Ministri i Jashtëm i Gjermanisë, Heiko Maas, paralajmëroi të premten për një garë të re të armëve në botë dhe bëri thirrje për rritjen e bashkëpunimit ndërkombëtar për të zvogëluar...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!