Vetëdorëzimi i vrasësit të Baxhinofski, zbardhet dëshmia e tij

E mërkurë, 20 Mars 2019 21:45

Pak pas dorëzimit në polici, sigurohet dëshmia e vrasësit të Haxhi Baxhinofski, 61-vjeçarit Islam Mylkaj.

“Jam penduar, e vrava në gjaknxehtesi e siper. Tek liqeni e takova rastesish. Më shau dhe më goditi. Konflikti yne është i hershëm për 45 mijë euro. Haxhiu më perndiqte edhe vajzat për këtë borxh. Familja ime kërcënohej prej tij vazhdimisht.” -ka thene ne polici.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Grabitja në Rinas, zbardhen identitetet e 4 të arrestuarve

Aktualitet

Grabitja në Rinas, zbardhen identitetet e 4 të arrestuarve

Zbardhen emrat e 4 personave të arrestuar të dyshuar për grabitjen e miliona eurove në pistën e aeroportit të Rinasit. Të arrestuarit janë F. Beqiraj, Alkond Bengasi, R. Sula dhe Saimir...

Titanik, kjo është arsyeja pse Rose e la Jack-un të vdiste

Show-biz

Titanik, kjo është arsyeja pse Rose e la Jack-un të vdiste

Me rastin e pervjetorit te 20 të filmit, regjisori më në fund zbulon pse personazhi i luajtur nga Leonardo DiCaprio vdes në fund. Cameron gjithashtu zbulon se ai ishte grindur...

Sondazh

Nothing found!