Parashikimi i motit, e premte 26 prill 2019

Premte, 26 Prill 2019 08:13

Në pjesën më të madhe të territorit deri në mesditë moti do të vijojë me kthjellime dhe vranësira të lehta.

Ndërsa pasditja sjell shtim të vranësirave fillimisht në ultësirën perëndimore, të cilat zhvendosen gradualisht drejt zonave lindore dhe juglindore ku priten shira të izoluar. Sipas MeteoAlb, mbrëmja rikthen sërish kthjellimet në vend.

Temperaturat e ajrit rriten sërish në mëngjes por dhe në mesditë duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga 10°C deri mbi 30 °C.

Era do fryjë mesatare me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Jugor- Jugperëndimor duke krijuar në det dallgëzim 2 ballë. 

moti 20

Modifikuar më Premte, 26 Prill 2019 08:41

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Gjykata nuk mjaftohet me burgim të përjetshëm për "El Chapon", i jep dhe 30 vjet plus

Globi

Gjykata nuk mjaftohet me burgim të përjetshëm për "El Chapon", i jep dhe 30 vjet plus

Gjykata e Nju Jorkut e dënoi udhëheqësin meksikan të rrjetit të drogës, Joaquin "El Chapo" Guzman, me burgim të përjetshëm, plus 30 vjet. Guzman, 62 vjeç, u shpall fajtor për dhjetë...

“Mund të kishe sukses me filma për të rritur”/Pas fotos seksi, Olta Gixhari “ofendohet” nga komentuesi

Show-biz

“Mund të kishe sukses me filma për të rritur”/Pas fotos seksi, Olta Gixhari “ofendohet” nga komentuesi

Prej disa ditësh aktorja shqiptare Olta Gixhari poston foto në profilin e saj në Instagram nga pushimet e saj ku ka treguar dhe linjat seksi me bikini. Aktorja së fundmi ka...

Vendosi rekord në Serinë A, futbollisti shqiptar i bashkohet zyrtarisht Lacios

Sport

Vendosi rekord në Serinë A, futbollisti shqiptar i bashkohet zyrtarisht Lacios

Tashmë është zyrtare, Anxhelo Ndreca do të jetë pjesë e Lacios në sezonin e ardhshme. Ka qenë klubi kryeqytetas që nëpërmjet një komunikate zyrtare, ka njoftuar transferimin e 17-vjeçarit shqiptar...

Sondazh

Nothing found!