Sot nuk ka diell, kujdes nga rrebeshet e shiut

Diel, 12 May 2019 09:14

Paqëndrueshmëria do karakterizojë sot motin në gjithë territorin e vendit.

Sipas parashikimeve, ai do të jetë  me vranësira  mesatare dhe rreshje shiu të pasuara me rrebeshe dhe stuhi në pjesën e dytë të ditës.

Era do të  jetë me drejtim  Juglindje (SE) me shpejtësi 8-15 m/sek në bregdet.

Valëzimi  i forcës 5 me lartësi vale 1,5–2,0 metër në det të hapur.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

BE: Britania ka pak gjasa të largohet këtë vit

Globi

BE: Britania ka pak gjasa të largohet këtë vit

Disa zyrtarë të Brukselit kanë thënë se ka pak gjasa që Britania e Madhe të largohet nga Bashkimi Evropian gjatë këtij viti edhe në rast të dështimit të marrëveshjes për...

Autoritetet e Kosovës lirojnë autobusët e ndaluar në Morinë

Aktualitet

Autoritetet e Kosovës lirojnë autobusët e ndaluar në Morinë

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit ka bërë të ditur se ka lejuar qarkullimin e autobusëve, transit përmes Kosovës, të ndaluar në pikën kufitare Morinë, të shtunën (15.06.2019). Ky vendim vjen...

Makina shkrumbohet nga flakët në Vlorë-Levan

Aktualitet

Makina shkrumbohet nga flakët në Vlorë-Levan

Një automjet është djegur thuajse tërësisht mbrëmjen e së shtunës në autostradën Vlorë-Levan, në afërsi të fshatit Bishan. Nga të dhënat e para dyshohet se shkak i rënies së zjarrit të...

Sondazh

Nothing found!