Parashikimi i motit, 24 korrik 2019

E mërkurë, 24 July 2019 08:03

Kontinenti Evropian vazhdon të jetë në aktivitetin e Anticiklonit subtropikal i  cili po kushtëzon  territorin e Shqipërisë  mot të stabilizuar.

Moti do të jetë me kthjellime përgjatë Ultësirës perëndimore. Në  zonat malore vranësirat do të shfaqen të pakta deri mesatare . Era do të  jetë me drejtim Verilindje (NE) me shpejtësi  8-10  m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4 me lartësi vale 0,5–1,0  metër në det të hapur. Temperaturat do të mbeten të larta.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore   17/33°C

Zonat e  ulëta   19/38°C

Zonat  bregdetare  22/35°C

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rihana boton librin e saj me 1,050 fotografi, nuk do ta besoni sa kushton

Show-biz

Rihana boton librin e saj me 1,050 fotografi, nuk do ta besoni sa kushton

Rihana është një prej këngëtareve me famë botërore, që ka botuar dhe nxjerrë në treg librin e saj autobiografik. Por ky libër ka të përfshirë plotë 1,050 fotografi të Rihanës, ku...

Sot publikohet lista më kandidatët për Topin e Artë

Sport

Sot publikohet lista më kandidatët për Topin e Artë

Revista prestigjioze franceze “France Football” do ta publikojë sot pasdite listën me kandidatët për Topin e Artë 2019, me Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon që do ta vazhdojë rivalitetin për...

Po çonte ushqimet me kuaj drejt makinës, ja si u vra 55 vjeçari

Aktualitet

Po çonte ushqimet me kuaj drejt makinës, ja si u vra 55 vjeçari

Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me ngjarjen e sotme në Shkodër, ku një 55-vjeçar u qëllua për vdekje me armë zjarri. Viktima Lazër (Arra) Pjetrushi, u qëllua për vdekje...

Sondazh

Nothing found!