Detajet/ Shpërthimi në banesë, 30 vjeçari dëmtime të rënda në gjymtyrë

Premte, 30 August 2019 21:00

Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e ndodhur në orët e pasdites në qytetin e Vlorës, ku raportohet për një shpërthim të fuqishëm në banesë.

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në lagjen Centrale në qytet.

I demtuar nga shpëthimi i fuqishëm ka mbetur një nga anëtarët e familjes.

30 vjeçari mësohet se ka dëmtime serioze në gjymtyrë.

Është ende e paqartë dinamika e ngjarjes, nëse kemi të bëjmë me një ngjarje aksidentale apo me një shpërthim të komanduar nga jashtë.

Ndërkohë që dyshohet se 30 vjeçarit i kanë vendosur eksploziv në banesë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rihana boton librin e saj me 1,050 fotografi, nuk do ta besoni sa kushton

Show-biz

Rihana boton librin e saj me 1,050 fotografi, nuk do ta besoni sa kushton

Rihana është një prej këngëtareve me famë botërore, që ka botuar dhe nxjerrë në treg librin e saj autobiografik. Por ky libër ka të përfshirë plotë 1,050 fotografi të Rihanës, ku...

Sot publikohet lista më kandidatët për Topin e Artë

Sport

Sot publikohet lista më kandidatët për Topin e Artë

Revista prestigjioze franceze “France Football” do ta publikojë sot pasdite listën me kandidatët për Topin e Artë 2019, me Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon që do ta vazhdojë rivalitetin për...

Po çonte ushqimet me kuaj drejt makinës, ja si u vra 55 vjeçari

Aktualitet

Po çonte ushqimet me kuaj drejt makinës, ja si u vra 55 vjeçari

Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me ngjarjen e sotme në Shkodër, ku një 55-vjeçar u qëllua për vdekje me armë zjarri. Viktima Lazër (Arra) Pjetrushi, u qëllua për vdekje...

Sondazh

Nothing found!