Të harxhosh miliona euro për të shëmtuar një "bishë të kuqe" si Ferrari

E mërkurë, 11 September 2019 10:54

Mund të thuash me bindje të plotë se njerëzit e famshëm nuk kanë se ku t’i çojnë paratë e tyre duke gjetur mënyra nga më të ndryshmet për t’i shpenzuar. Sulmuesi i Arsenal-it vendos të eksperimentojë me makinat tij, duke i veshur nga jashtë me një shtresë kromi.

Aubameyang i beson Laferrarin e tij me vlerë 2.2 milionë euro një mekaniku makinash, Yianni Charalambous për ta ndryshuar atë. Tek i njëjti, ai ka rimodeluar dhe dy Lamborghinit e tij duke i vendosur një veshje me ngjyrë ari.

 

Por ish lojtari i Dortmund ka vendosur që të ndryshojë komplet pamjen e Ferrarit të tij, duke pranuar se ky ndryshim do të ndikonte në opinionin e fansave të tij. Gjithashtu dhe Yanni pranon se një ndryshim i tillë do të sjellë reagimin e tifozëve.

Aubameyang shkruan se nuk i intereson se çfarë mendojnë të tjerët. Yanni e postoi dhe në faqen e tij të Instagramit ku shpërthyen dhe shumë komente.

Një komentues shkruan:

“Kjo makinë është e njëjta me pikturën e një fëmije 4 vjeçar mbi pikturën e Va Gogh duke e shkatërruar një kryevepër të tillë, dhe askush nuk mund t’i bërtasë pasi është një fëmijë i llastuar”.

Shumë komente të tjera negative i janë drejtuar atij por që Aubameyang ka vendosur t’i shpërfilli.

 

Foto makinat e Aubameyang

 

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Përfundojnë 12 ndeshjet e para në Europa League, ja të gjitha rezultatet!

Sport

Përfundojnë 12 ndeshjet e para në Europa League, ja të gjitha rezultatet!

Përfunduan 12 sfidat e para të grupeve në Europa League, teksa nuk mungojnë surprizat. Befasuese është humbja me rezultatin 2-1 e Lazios përballë CFR Cluj, ndërsa fiton pa probleme Arsenali. “Topçinjtë” arritën...

“Diskutim i ashpër mes gjyqtarëve për Tahirin”, gazetarja zbardh prapaskenat tek Krimet e Rënda

Aktualitet

“Diskutim i ashpër mes gjyqtarëve për Tahirin”, gazetarja zbardh prapaskenat tek Krimet e Rënda

Me sa duket tre gjyqtarët që do të vendosin për fatin e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri ende nuk janë në një mendje për të dhënë verdiktin final. Nga Gjykata...

VIDEO/ Pamje të rënda, djali dhunon keqazi vajzën në Tiranë në sy të banorëve

Aktualitet

VIDEO/ Pamje të rënda, djali dhunon keqazi vajzën në Tiranë në sy të banorëve

Një video e rëndë po qarkullon në rrjetet sociale, ku siç shikohet një djalë po dhunon keqasi një vajzë ndërsa një djalë tjetër e asiston. Siç shikohet edhe nga pamjet vajza...

Sondazh

Nothing found!