Gadishulli i Ballkanit do të ndikohet gradualisht nga afrimi i masave ajrore të paqëndrueshme me origjinë nga Europa veriore, të…
Moti do të mbetet ditën e sotme me kthjellime dhe kalime të pakta të vranësirave në relievet malore. Era do…
Pas ditëve të freskëta dhe me reshje shiu në zona të ndryshme, duket se temperaturat e larta rikthehen në vend.…
10 shtator 2019 moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira në shtim ku nuk përjashtohet mundësia e rreshjeve të izoluara. Era do të jetë…
Masa ajri më të freskëta të paqëndrueshme me origjinë nga Europa veriperëndimore po afrohen drejt territorit të Shqipërisë duke ifluencuar…
5 shtator 2019 moti do të mbetet me kthjellime dhe vranësira të pakta deri mesatare. Era do të jetë me…
Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga periferia e presionit të lartë atmosferik me qëndër kryesore në Europën Verirore e cila…
Gadishulli i Ballkanit vazhdon të mbetet në aktivitetin e valës së nxehtë sahariane duke kushtëzuar vendin tonë dhe Kosovën me…
Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira  të pakta deri mesatare gjatë mesditës. Era do të jetë me drejtim…
Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare të pasuara nga reshje shiu të izoluara në lindje në formën…
Moti sot do të jetë në orët e para me diell. Gradualisht mesdita  do të sjellë shtim të vranësira  dhe…
Parashikimi sipas IGJEUM, e dielë 25 gusht 2019 RESHJET Nesër (e diel, dt.25) priten reshje të dobëta në qarqet Shkodër,…

Lajmet e fundit

Tirana pa drita ditët në vijim, zonat dhe oraret ku do stakohet energjia elektrike

Aktualitet

Tirana pa drita ditët në vijim, zonat dhe oraret ku do stakohet energjia elektrike

Dy ditët në vijim do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në kryeqytet. Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka bërë me dije, në datat 19-20 shtator do të stakohet...

‘Punësimet tufa-tufa të Rilindjes në administratë atentat ndaj hapjes së negociatave’

Politikë

‘Punësimet tufa-tufa të Rilindjes në administratë atentat ndaj hapjes së negociatave’

Bundestagu gjerman pritet ti vendosë Shqipërisë një tjetër kusht për hapjen e negociatave. Kushti i ri lidhet me Reformën në Administratën Publike. Ligji për nëpunësin civil ishte kusht 6 vite...

LSI: Tryezë politike para 18 tetorit, mund të prodhojë edhe dorëheqjen e Ramës!

Politikë

LSI: Tryezë politike para 18 tetorit, mund të prodhojë edhe dorëheqjen e Ramës!

Teksa kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi foli dje për një platformë të PD-së prej 5 pikash për zgjidhjen e krizës, sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari tha se ajo...

Sondazh

Nothing found!