Gadishulli i Ballkanit po vazhdon të jetë në ndikimin e shtjellës ciklonike e cila po ifluencon mot të pa stabilizuar…
Gadishulli i Ballkanit po vazhdon të jetë në ndikimin e qëndrës me presiont të ulët atmosferik dhe masave ajrore të…
Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga zonë me presion të ulët atmosferik  me qëndër të pozicionuar në detin Jon e…
Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga qëndra me presion të ulët atmosferik  e cila do të sjellë paqëndrueshmërinë e motit…
Paqëndrueshmëria do karakterizojë sot motin në gjithë territorin e vendit. Sipas parashikimeve, ai do të jetë  me vranësira  mesatare dhe…
Deri në mesditë i gjithë vendi do të dominohet nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta. Më të dukshme vranësirat paraqiten…
Moti ditën e sotme parashikohet me kthjellime dhe alternime vranësirash deri në orët e pasdites. Prej orëve të mbrëmjes shtim…
Alternime kthjellimesh dhe vranësirash të lehta dominojnë deri në mesditë, në pjesën më të madhe të territorit. Pasditja, sipas Metoalb,…
Deri në mesditë i gjithë vendi do të dominohet nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta. Më të dukshme vranësirat paraqiten…
Vijon ndikimi e masave ajrore të paqëndrueshme ku vranësira të dendura dhe rrebeshe afatshkurtër shiu do të dominojnë gjatë paradites…
Shira me rrebeshe edhe në ditët e para të javës që po vjen. Ashtu siç ishte parashikuar ka nisur paqëndrueshmëria në…

Lajmet e fundit

“Sot me kuqezinjtë”/ Meta nxjerr videon, motivon kombëtaren kundër Moldavisë

Aktualitet

“Sot me kuqezinjtë”/ Meta nxjerr videon, motivon kombëtaren kundër Moldavisë

Në prag të sfidës së kombëtares shqiptare në Moldavi, Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka publikuar një video, përmes së cilës motivon duke iu dhënë kuarjo të fortë kuqezinjve. Me një...

Moldavi-Shqipëri, publikohen formacionet! Reja bën dy ndryshime të mëdha

Sport

Moldavi-Shqipëri, publikohen formacionet! Reja bën dy ndryshime të mëdha

Shqipëria do të kërkojë të zhbëjë në Moldavi humbjen e hidhur që i la sfida me Turqinë, ndërsa Edi Reja ka vendosur të bëjë dhe ndryshime në formacion. Kështu, titullar...

Xhixho: Venecia konfirmoi se s'ka asnjë shkelje të Kushtetutës nga Presidenti, komisioni hetimor një farsë

Politikë

Xhixho: Venecia konfirmoi se s'ka asnjë shkelje të Kushtetutës nga Presidenti, komisioni hetimor një farsë

Erisa Xhixho, nënkryetarja e LSI-së, ka reaguar në Facebook me anë të një postimi, ku vlerëson opinionin përfundimtar të Komisionit të Venecias, si dhe thekson se Presidenti i Republikës nuk...

Sondazh

Nothing found!