Vijon ndikimi i kushteve atmosferike të paqëndrueshme mbi territorin shqiptar duke kushtëzuar kthjellime të pakta dhe vranësira të dendura deri…
Kthjellime dhe vranësira të shpeshta dominojnë territorin gjatë paradites. Më të dendura paraqiten në ekstremet Veri-Jug duke gjeneruar shira të…
Mbetemi nën dominimin e kthjellimeve dhe vranësirave të dendura deri në mesditë, të cilat herë pas here do të gjenerojnë…
Pjesa e parë e ditës do të dominohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësira të dendura në Veri dhe Verilindje të…
Vranësira të shpeshta dhe reshje shiu të karakterit lokal do të paraqiten orët e para të ditës, ku me karakter…
Vijon ndikimi i masave ajrore të paqëndrueshme duke kushtëzuar vranësira dhe intervale të shkurtra kthjellimesh. Më të dukshme mbeten në…
Alternime kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta dominojnë gjatë pjesës së parë të ditës në të gjithë vendin. Më të dukshme…
Orët e para të ditës do të dominohen nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë vendin, kryesisht në…
Orët e para të ditës do të dominohen nga kthjellime dhe vranësira të lehta, ku më të dukshme paraqiten në…
Java e parë e prillit pritet të nisë me temperatura relativisht të larta dhe pa reshje shiu, por nuk do…
Moti do të mbetet me diell dhe vranësira të pakta  në zonat malore në mesditë. Era do të jetë  me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi…
Orët e para të ditës do të kushtëzohen nga mot me kthjellime dhe vranësira kalimtare. Më të dukshme vranësirat paraqiten…

Lajmet e fundit

LSI: Tryezë politike para 18 tetorit, mund të prodhojë edhe dorëheqjen e Ramës!

Politikë

LSI: Tryezë politike para 18 tetorit, mund të prodhojë edhe dorëheqjen e Ramës!

Teksa kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi foli dje për një platformë të PD-së prej 5 pikash për zgjidhjen e krizës, sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari tha se ajo...

Vdesin dy pacientë brenda javës në spital, ja pse akuzohet doktori mik me Taulant Ballën

Aktualitet

Vdesin dy pacientë brenda javës në spital, ja pse akuzohet doktori mik me Taulant Ballën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Spitalin e Përrenjasit, ku mësohet se dy të sëmurë kanë ndërruar jetë nga ilaçet e skaduara. Denoncimin e ka bërë publik një qytetar që...

VIDEO/ Dalin pamje, si u ndoq dhe u ekzekutua ish-polici Malko

Aktualitet

VIDEO/ Dalin pamje, si u ndoq dhe u ekzekutua ish-polici Malko

Dalin pamjet e ndjekjes së makinës së Santiago Malkos nga atentatorët, pak sekonda para ekzekutimit. 26-vjeçari u qëllua me breshëri nga xhami i pasëm i një Mercedes-Benz, që e ndiqte në...

Sondazh

Nothing found!