Dita e diel 28 prill 2019 moti do të jetë kthjellime dhe kalime të pakta vranësirash në zonat malore .…
Në pjesën më të madhe të territorit deri në mesditë moti do të vijojë me kthjellime dhe vranësira të lehta.…
Kthjellime e vranësira kalimtare dominojnë motin në territor deri në mesditë kur vranësirat bëhen më të dukshme në zonat malore,…
Deri në mesditë mbetemi nën dominimin e kthjellimeve dhe vranësirave kalimtare. Më të dendura paraqiten në ekstremin verior duke gjeneruar…
Intervale të shkurta kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta dominojnë në të gjithë Shqipërinë. Më të dendura do të jenë në…
Mot i vranët dhe intervale kthjellimesh dominojnë në vend. Më të dendura vranësirat paraqiten në zonat verilindore dhe juglindore duke…
Moti do të jetë me vranësira mesatare dhe rreshje të pakta shiu në zonën perëndimore. Era do të jetë me…
Moti do të dominohet nga kthjellime dhe vranësira kalimtare në Shqipëri. Ndërsa pasditja sjell kalime vranësirash nëpër territor, më të…
Orët e para të ditës janë dominuar nga alternime kthjellimesh dhe vranësira të lehta në të gjithë vendin. Orët e…
Orët e para të ditës dominohen nga alternime kthjellimesh dhe vranësira kalimtare në të gjithë territorin, por më të dukshme…
Kthjellime e vranësira kalimtare dominojnë motin në territor deri në mesditë kur vranësirat bëhen më të dukshme në zonat malore,…
Kthjellime dhe vranësira kalimtare mbeten deri në mesditë në të gjithë Shqipërinë. Pasditja sjellë shtim të vranësirave në të gjithë…

Lajmet e fundit

Termometri shënon 45 gradë, Katari instalon kondicionerë edhe rrugë

Globi

Termometri shënon 45 gradë, Katari instalon kondicionerë edhe rrugë

Një nga vendet më të nxehta të globit po instalon ajër të kondicionuar nëpër rrugë në mënyrë që të mbajë ambientin sa më të freskët. Gjatë verës, temperaturat në Katar arrijnë...

Braimllari: Protestat në axhendën e opozitës! Rama të ikë

Politikë

Braimllari: Protestat në axhendën e opozitës! Rama të ikë

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari, i ftuar në studion e ”Report Tv”, u shpreh se fakti që nuk u hapën negociatat është një ngjarje e rëndë dhe përgjegjësi...

S’përmbahet Demi Rose, i nxjerr të gjitha (FOTO)

Show-biz

S’përmbahet Demi Rose, i nxjerr të gjitha (FOTO)

Modelja superseksi, Demi Rose tashmë njihet për pozat e saj të nxehta , të cilat nuk nguron t’i publikojë në rrjete sociale. 24-vjeçarja këtë herë është shfaqur me bikini të zeza...

Sondazh

Nothing found!