Alternime kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta dominojnë në territor, më të dukshme paraqiten në Qendër dhe Juglindje të vendit duke…
Vranësira të dendura do të dominojnë gjatë pjesës së parë të ditës duke rrezikuar reshje të pakta e të izoluara…
Deri në mesditë do të mbetemi nën ndikimin e masave ajrore të paqëndrueshme. Për pasojë, vranësira të dendura dhe reshje…
Vijon ndikimi i kushteve atmosferike të paqëndrueshme mbi territorin shqiptar duke kushtëzuar kthjellime të pakta dhe vranësira të dendura deri…
Kthjellime dhe vranësira të shpeshta dominojnë territorin gjatë paradites. Më të dendura paraqiten në ekstremet Veri-Jug duke gjeneruar shira të…
Mbetemi nën dominimin e kthjellimeve dhe vranësirave të dendura deri në mesditë, të cilat herë pas here do të gjenerojnë…
Pjesa e parë e ditës do të dominohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësira të dendura në Veri dhe Verilindje të…
Vranësira të shpeshta dhe reshje shiu të karakterit lokal do të paraqiten orët e para të ditës, ku me karakter…
Vijon ndikimi i masave ajrore të paqëndrueshme duke kushtëzuar vranësira dhe intervale të shkurtra kthjellimesh. Më të dukshme mbeten në…
Alternime kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta dominojnë gjatë pjesës së parë të ditës në të gjithë vendin. Më të dukshme…
Orët e para të ditës do të dominohen nga kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë vendin, kryesisht në…
Orët e para të ditës do të dominohen nga kthjellime dhe vranësira të lehta, ku më të dukshme paraqiten në…

Lajmet e fundit

Rihana boton librin e saj me 1,050 fotografi, nuk do ta besoni sa kushton

Show-biz

Rihana boton librin e saj me 1,050 fotografi, nuk do ta besoni sa kushton

Rihana është një prej këngëtareve me famë botërore, që ka botuar dhe nxjerrë në treg librin e saj autobiografik. Por ky libër ka të përfshirë plotë 1,050 fotografi të Rihanës, ku...

Sot publikohet lista më kandidatët për Topin e Artë

Sport

Sot publikohet lista më kandidatët për Topin e Artë

Revista prestigjioze franceze “France Football” do ta publikojë sot pasdite listën me kandidatët për Topin e Artë 2019, me Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon që do ta vazhdojë rivalitetin për...

Po çonte ushqimet me kuaj drejt makinës, ja si u vra 55 vjeçari

Aktualitet

Po çonte ushqimet me kuaj drejt makinës, ja si u vra 55 vjeçari

Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me ngjarjen e sotme në Shkodër, ku një 55-vjeçar u qëllua për vdekje me armë zjarri. Viktima Lazër (Arra) Pjetrushi, u qëllua për vdekje...

Sondazh

Nothing found!