Java e parë e prillit pritet të nisë me temperatura relativisht të larta dhe pa reshje shiu, por nuk do…
Moti do të mbetet me diell dhe vranësira të pakta  në zonat malore në mesditë. Era do të jetë  me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi…
Orët e para të ditës do të kushtëzohen nga mot me kthjellime dhe vranësira kalimtare. Më të dukshme vranësirat paraqiten…
Deri në mesditë moti mbetet me alternime kthjellimesh e vranësira kalimtare. Ndërsa vranësirat bëhen më të dukshme në zonat malore,…
Orët e para të ditës dominohen nga kthjellime dhe vranësira kalimtare në Veri dhe Qendër. Por vranësira të shpeshta dhe…
Vijon ndikimi i motit të paqëndrueshëm në territorin shqiptar, duke bërë që vranësirat e dendura dhe kthjellime të pakta të…
Orët e para të ditës mbeten me kthjellime dhe vranësira kalimtare, ku më të dendura paraqiten në zonat malor. Mesdita…
Vijon ndikimi i masave ajrore të qëndrueshme deri në mesditë duke bërë që kthjellimet dhe vranësirat kalimtare të jenë dominante.…
Sot moti do të mbetet i qëndrueshem me kthjellime dhe kalime të pakta të vranësirave në orët e mesditës. Era do të…
Pjesa e parë e ditës mbetet nën dominimin e kthjellimeve dhe vranësirave kalimtare në zonat lindore. Ndërsa pjesa më e…
Vijon ndikimi i motit të qëndrueshëm në vendin tonë. Për pasojë, alternimet e kthjellimeve dhe vranësirave të lehta janë prezente…
Orët e paradites do të dominohen nga kthjellime dhe vranësira në të gjithë Shqipërinë. Më të dendura paraqiten në zonat…

Lajmet e fundit

Rihana boton librin e saj me 1,050 fotografi, nuk do ta besoni sa kushton

Show-biz

Rihana boton librin e saj me 1,050 fotografi, nuk do ta besoni sa kushton

Rihana është një prej këngëtareve me famë botërore, që ka botuar dhe nxjerrë në treg librin e saj autobiografik. Por ky libër ka të përfshirë plotë 1,050 fotografi të Rihanës, ku...

Sot publikohet lista më kandidatët për Topin e Artë

Sport

Sot publikohet lista më kandidatët për Topin e Artë

Revista prestigjioze franceze “France Football” do ta publikojë sot pasdite listën me kandidatët për Topin e Artë 2019, me Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon që do ta vazhdojë rivalitetin për...

Po çonte ushqimet me kuaj drejt makinës, ja si u vra 55 vjeçari

Aktualitet

Po çonte ushqimet me kuaj drejt makinës, ja si u vra 55 vjeçari

Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me ngjarjen e sotme në Shkodër, ku një 55-vjeçar u qëllua për vdekje me armë zjarri. Viktima Lazër (Arra) Pjetrushi, u qëllua për vdekje...

Sondazh

Nothing found!