Gjatë paradites moti është paraqitur me kthjellime dhe vranësira të lehta në të gjithë Shqipërinë. Më të dendura vranësirat mbeten…
Kthjellime dhe vranësira dominojnë territorin, ku herë pas herë do të ketë zhvillim i tyre duke gjeneruar shira afat-shkurtër. Pjesa…
Paraditja por dhe orët e pasdites do të dominohen kryesisht nga alternime kthjellimesh dhe vranësira kalimtare në të gjithë territorin.…
Vranësira të shpeshta dhe kthjellime të pakta do të dominojnë deri pas mesditës duke gjeneruar herë pas here dhe shira,…
Zonat e ulta do të vijojnë të mbeten nën dominimi e motit të kthjellët, ndërsa zonat përgjatë kufirit lindor paraqiten…
Dita e diel 28 prill 2019 moti do të jetë kthjellime dhe kalime të pakta vranësirash në zonat malore .…
Në pjesën më të madhe të territorit deri në mesditë moti do të vijojë me kthjellime dhe vranësira të lehta.…
Kthjellime e vranësira kalimtare dominojnë motin në territor deri në mesditë kur vranësirat bëhen më të dukshme në zonat malore,…
Deri në mesditë mbetemi nën dominimin e kthjellimeve dhe vranësirave kalimtare. Më të dendura paraqiten në ekstremin verior duke gjeneruar…
Intervale të shkurta kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta dominojnë në të gjithë Shqipërinë. Më të dendura do të jenë në…
Mot i vranët dhe intervale kthjellimesh dominojnë në vend. Më të dendura vranësirat paraqiten në zonat verilindore dhe juglindore duke…
Moti do të jetë me vranësira mesatare dhe rreshje të pakta shiu në zonën perëndimore. Era do të jetë me…

Lajmet e fundit

Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho: Më 30 qershor do i frenojmë zgjedhjet me çdo formë

Politikë

Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho: Më 30 qershor do i frenojmë zgjedhjet me çdo formë

Nga studio e Report Tv, nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho, e pyetur se çfarë do të ndodhë në votimet e 30 qershorit u shpreh se kjo do të jetë një...

Tonin Çobani: Edhe unë nuk do të votoj!

Aktualitet

Tonin Çobani: Edhe unë nuk do të votoj!

Studiuesi i njohur Tonin Çobani është bashkuar me intelektualët e tjerë që nuk do të votojnë me 30 qershor në zgjedhjet moniste. Ai ka postuar në facebook këtë shënim: “Edhe unë...

Modelja shqiptare “çmend” fansat me pozat provokuese (FOTO)

Show-biz

Modelja shqiptare “çmend” fansat me pozat provokuese (FOTO)

Modelja seksi, Kejvina Kthella, ka tërhequr sërish vëmendjen e fansave të saj të shumtë, teksa ka publikuar dy foto ku shfaqet mjaft provokuese. Në fotot e postuara në “Instagram”, ish-velina e...

Sondazh

Nothing found!