Moti për ditën e sotme pritet të jetë i paqëndrueshëm, me kthjellime në ultësirën Perëndimore dhe  zhvillime të vranësirave në…
Moti për ditën e sotme do të jetë me kthjellime dhe vranësirave të pakta në zonat malore . Era do…
Moti ditën e sotme pritet të jetë i qendrueshëm. Ndërkohë sipas asaj që raporton IGJEUM në qarqet Korçë dhe Gjirokastër…
Në fillim të javës, data 10 qershor 2019,  moti do të jetë me kthjellime dhe prani të vranësirave  të cialt…
Nxehen temperaturat, fundjava paraqitet nën ndikimin e motit të kthjellët dhe të nxehtë. Moti këtë të shtunë paraqitet me diell…
8 Qershor 2019  moti do të jetë me diell vranësira të pakta deri  mesatare në zonat malore në orët e mesditës. Era do të …
Parashikimi i motit për datën 7 Qershor 2019: Sot nuk priten reshje. Ekziston mundësia që në zona shumë të kufizuara…
E marta vijon me kthjellime e vranësira të herë pas hershme por me shira të përkohshëm vetëm në zona të…
Orët vijuese, paraqiten me shira të intensitetit deri mesatar në gjithë vendin. Orët e pasdites zhvendosin shirat në zonat Jugore…
Të hënën vendi ynë do të ndikohet mga kalimi i një sistemi frontal i cili do të sjellë reshje shiu…
2 qershor 2019: Moti do të  jetë me vranësira mesatare deri të dendura të pasuara nga rreshje shiu në orët e…

Lajmet e fundit

LSI: Tryezë politike para 18 tetorit, mund të prodhojë edhe dorëheqjen e Ramës!

Politikë

LSI: Tryezë politike para 18 tetorit, mund të prodhojë edhe dorëheqjen e Ramës!

Teksa kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi foli dje për një platformë të PD-së prej 5 pikash për zgjidhjen e krizës, sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari tha se ajo...

Vdesin dy pacientë brenda javës në spital, ja pse akuzohet doktori mik me Taulant Ballën

Aktualitet

Vdesin dy pacientë brenda javës në spital, ja pse akuzohet doktori mik me Taulant Ballën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Spitalin e Përrenjasit, ku mësohet se dy të sëmurë kanë ndërruar jetë nga ilaçet e skaduara. Denoncimin e ka bërë publik një qytetar që...

VIDEO/ Dalin pamje, si u ndoq dhe u ekzekutua ish-polici Malko

Aktualitet

VIDEO/ Dalin pamje, si u ndoq dhe u ekzekutua ish-polici Malko

Dalin pamjet e ndjekjes së makinës së Santiago Malkos nga atentatorët, pak sekonda para ekzekutimit. 26-vjeçari u qëllua me breshëri nga xhami i pasëm i një Mercedes-Benz, që e ndiqte në...

Sondazh

Nothing found!