"Ky ishte 'krimineli' që mbrëmë u sulmua me lëndë kimike luftarake"

E mërkurë, 27 February 2019 10:56

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, ka sjellë një foto prekëse nga protesta e opozitës mbrëmjen e djeshme përpara parlamentit. Njëherësh, i ka dërguar një mesazh, kryeministrit Rama dhe ministrit të Brendshëm Sandër Lleshi.

Nën foton e një fëmije të mbështjellë me flamur, Paloka shkruan: “Ky ishte ‘krimineli', “armiku” që mbrëmë u sulmua me lëndë kimike luftarake! O Llesh, do të të tjerrë populli bashkë me shefin tënd!”

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Moldavi-Shqipëri, publikohen formacionet! Reja bën dy ndryshime të mëdha

Sport

Moldavi-Shqipëri, publikohen formacionet! Reja bën dy ndryshime të mëdha

Shqipëria do të kërkojë të zhbëjë në Moldavi humbjen e hidhur që i la sfida me Turqinë, ndërsa Edi Reja ka vendosur të bëjë dhe ndryshime në formacion. Kështu, titullar...

Xhixho: Venecia konfirmoi se s'ka asnjë shkelje të Kushtetutës nga Presidenti, komisioni hetimor një farsë

Politikë

Xhixho: Venecia konfirmoi se s'ka asnjë shkelje të Kushtetutës nga Presidenti, komisioni hetimor një farsë

Erisa Xhixho, nënkryetarja e LSI-së, ka reaguar në Facebook me anë të një postimi, ku vlerëson opinionin përfundimtar të Komisionit të Venecias, si dhe thekson se Presidenti i Republikës nuk...

Konservatorët sigurojnë edhe një mandat në Poloni

Globi

Konservatorët sigurojnë edhe një mandat në Poloni

Partia konservatore në pushtet, Ligji dhe Drejtësia, është fituese e shumicës në zgjedhjet parlamentare të së dielës në Poloni, duke siguruar kësisoj edhe një mandat katërvjeçar për të vazhduar reformat...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!