BRITANI/ E vë poshtë dhe e godet pa pushim, drejtuesi i motorit dhunon policit rrugor

Premte, 13 Prill 2018 14:53

Në Britani ka ndodhur një ngjarje e jashtëzakonshme teksa një polic i rrugores është dhunuar nga një qytetar që lëvizte me motor. Polici ka ndaluar drejtuesin e motorit, kurse ky i fundit ka reaguar në mënyrë të dhunshme, duke e shtrirë në rrugë dhe duke e goditur pa pushim. Ngjarja ka ndodhur në Gorsey Lane, Litherland në Liverpool. Duket se situata është tensionuar pasi polici ka ndaluar drejtuesin e mjetit duke qenë se dyshonte për mungesë të një takse të papaguar nga drejtuesi i motorrit.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Tragjedi në Shkodër! Vdes në ring boksieri bullgar

Aktualitet

Tragjedi në Shkodër! Vdes në ring boksieri bullgar

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Shkodër gjatë turneut të boksit “Shkodra Boxing Night”, ku në përballjes mes durrsakut Ardit Murja dhe bullgarit Isus Velchkov, ky i fundit ka humbur...

Çahen muret dhe tavani, banesa e dëmtuar në Lezhë

Aktualitet

Çahen muret dhe tavani, banesa e dëmtuar në Lezhë

Një banesë në Shënkoll të Lezhës ka pësuar dëme nga termeti. Ndërkohë që emergjencat po mbledhin informacion pasi dyshohet të ketë dhe dëme të tjera në qarkun e Lezhës.

Nga 1851, historia e tërmeteve më shkatërrimtarë në Shqipëri, me qindra viktima

Aktualitet

Nga 1851, historia e tërmeteve më shkatërrimtarë në Shqipëri, me qindra viktima

Pjesa më e madhe e Shqipërisë qendrore u lëkund fuqishëm sot nga dhjetëra tërmete, ku njëri prej tyre i ishte me magnitudë 5.2. Megjithëse, Shqipëria është në një zonë sizmike...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!