I ngrirë dhe i rrahur brutalisht, greku rom gjendet i vdekur në qelinë e burgut

Saturday, 08 June 2019 16:19

Një 45-vjeçar rom u gjet i vdekur mëngjesin e sotëm në burgun e Patras.

Mediat greke shkruajnë se rrethanat e vdekjes së tij mbeten “mister”, pasi ai është gjetur në kushte jashtëzakonisht të çuditshme.

Roja i burgut thotë se e kishte gjetur të burgosurin “të ngrirë”, ndërsa plagët në trupin e tij zbulojnë rrahjen brutale.

Menjëherë në morgun e spitalit kishin mbërrotur të afërmit e viktimës që i kishin bërë foto për të pasur prova në zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Pritet që ekspertiza mjekoligjore e viktimës të zbardhë më tepër detaje.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shahini gjen shkakun te lindshmëria, jo emigrimi masiv për uljen e numrit të nxënësve

Aktualitet

Shahini gjen shkakun te lindshmëria, jo emigrimi masiv për uljen e numrit të nxënësve

Ministria e Arsimit, Besa Shahini përgënjeshtroi shifrat e opozitës për uljen e madhe të numrit të nxënësve në shkollat shqiptare. Sipas ministrisë së Arsimit numri i nxënësve në rënie ndodh...

Flakë të mëdha në Elbasan, digjen thuajse 2 Ha pyje

Aktualitet

Flakë të mëdha në Elbasan, digjen thuajse 2 Ha pyje

Është lokalizuar zjarri në Kodër Krastë të Elbasanit. Bashkia e Elbasanit ka reaguar në lidhje me flakët dhe i ka bërë thirrje autoriteteve për të kapur autorët e zjarrvënies. Shuarja e...

Lefter Maliqi: S’thonë kot kur drejton i keqi vendin e merr dreqi

Politikë

Lefter Maliqi: S’thonë kot kur drejton i keqi vendin e merr dreqi

Nga Lefter Maliqi S’thonë kot kur drejton i keqi vendin e merr dreqi. Fara e keqe do zhdukur shpejt. E kush na drejton?? Kryeministri i tepsisë, filxhanit, timonit, Romeos dhe Zhuljetës...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!