Sondazh

Banorët e Unazës së re Re në mbrojtje të kauzës së tyre duhet të:

Bota Shqiptare

Haradinaj: Ndalova grabitjen 10 miliard euro! Thaçi, Vuçiç dhe Rama, bashkpuntorë!…

Haradinaj: Ndalova grabitjen 10 miliard euro! Thaçi, Vuçiç dhe Rama, bashkpuntorë!…

Ish-Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është sot në mbrëmje në një intervistë me Artur ZHEJI-n në emisionin 360grade, duke nisur nga ora 21:00, në RTV Oranews, portalin 360grade.al, si edhe...

Vetëvendosje i përgjigjet Vuçiçit: Nuk je në pozitë që t’i komentosh simbolet tona

Vetëvendosje i përgjigjet Vuçiçit: Nuk je në pozitë që t’i komentosh simbolet tona

Lëvizja Vetëvendosje, përmes një deklarate, e ka porositur presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq, që duhet ta dijë se “Kosova është demokraci, në të cilën askush askujt nuk ia imponon identitetin...

Vetëvendosja i përgjigjet Vuçiç për flamurin shqiptar

Vetëvendosja i përgjigjet Vuçiç për flamurin shqiptar

Lëvizja Vetëvendosje i ka kthyer përgjigje presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiç, në lidhje me prezencën e flamurit shqiptar gjatë takimit të Albin Kurtit me ambasadorin britanik. Përmes një deklarate, Vetëvendosja i...