Rrëfimi i burrit që jeton me tre gra dhe ka 10 fëmijë

Tuesday, 13 November 2018 15:35

Ai quhet Ivan Sukhov, 34 vjeç, dhe jeton bashkë me 3 gratë e tij në Vladimir të Rusisë.

Ligji në Rusi nuk e lejon martesën me më shumë se një partner, ndaj dy prej grave qëndrojnë të martuara me mirëkuptim të ndërsjellë.

Ivani për 11 vjet ka qenë martuar vetëm me Natalian, gruan e parë dhe kishte shprehur dëshirën e të pasurit një familje te madhe dhe shumë fëmijë.

Natalia, e cila punon si infermiere, nuk e kishte pëlqyer idenë, por duke parë që i shoqi këmbëngulte, nisi të ndryshojë mendje.

Sipas grave, Ivani tregohet i drejtë dhe i fton të gjitha me radhë. Megjithatë, nëse ndonjëra e bezdis duke i hapur probleme, ai e ndëshkon duke mos e ftuar për një muaj.

Secila nga gratë, ashtu si dhe Ivani, janë të punësuara. Në shtëpi futen katër rroga, ndaj fëmijëve s’u mungon gjë.

Gjashtë nga fëmijët janë të Natalias, dhe tre të tjerë i ka me gruan e dytë, Anën, e cila është sërish shtatzënë me fëmijën e 10’të.

Kohët e fundit Ivani mori dhe gruan e tretë, Madinën. Madina është Myslimane, por Ivani vetë është ortodoks.

Familja jeton në një apartament 2+1, por Ivani do ta shesë e do të blejë një shtëpi private. Ai ka dhomën e tij, dhe çdo natë fton njërën prej grave për të fjetur me të.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rihana boton librin e saj me 1,050 fotografi, nuk do ta besoni sa kushton

Show-biz

Rihana boton librin e saj me 1,050 fotografi, nuk do ta besoni sa kushton

Rihana është një prej këngëtareve me famë botërore, që ka botuar dhe nxjerrë në treg librin e saj autobiografik. Por ky libër ka të përfshirë plotë 1,050 fotografi të Rihanës, ku...

Sot publikohet lista më kandidatët për Topin e Artë

Sport

Sot publikohet lista më kandidatët për Topin e Artë

Revista prestigjioze franceze “France Football” do ta publikojë sot pasdite listën me kandidatët për Topin e Artë 2019, me Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon që do ta vazhdojë rivalitetin për...

Po çonte ushqimet me kuaj drejt makinës, ja si u vra 55 vjeçari

Aktualitet

Po çonte ushqimet me kuaj drejt makinës, ja si u vra 55 vjeçari

Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me ngjarjen e sotme në Shkodër, ku një 55-vjeçar u qëllua për vdekje me armë zjarri. Viktima Lazër (Arra) Pjetrushi, u qëllua për vdekje...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!