Nuk i dha fjalëkalimin e telefonit, gruaja i vendos flakën burrit

Premte, 18 Janar 2019 20:47

Një grua është arrestuar në Indonezi, pasi dogji bashkëshortin e saj për së gjalli. Ngjarja ndodhi në ishullin Lamboku, pasi burri refuzoi ti jepte pasword-in e telefonit.

26-vjeçari Dedi Purnam ishte duke riparuar çatinë e shtëpisë, kur gruaja e tij, Ilham Cahyani i kërkoi fjalëkalimin e telefoni të tij.

Mes çiftit pati një debat dhe situata shkoi deri aty sa ai goditi bashkëshorten. Më pas Cahyani mori një shishe me benzinë ia hodhi në trup dhe më pas i vuri flakën, është shprehur shefi i Policisë të Lombokut, Yogi.

Purnama u dërgua në Qendrën Shëndetësore të Keruak dhe iu nënshtrua disa ndërhyrjeve, pasi pjesa më madhe e trupit të tij ishte djegur. 26-vjeçari, vdiq pas dy ditësh në qendrën shëndetësore pavarësisht nga përpjekjet e mjekëve.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

“Sot me kuqezinjtë”/ Meta nxjerr videon, motivon kombëtaren kundër Moldavisë

Aktualitet

“Sot me kuqezinjtë”/ Meta nxjerr videon, motivon kombëtaren kundër Moldavisë

Në prag të sfidës së kombëtares shqiptare në Moldavi, Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka publikuar një video, përmes së cilës motivon duke iu dhënë kuarjo të fortë kuqezinjve. Me një...

Moldavi-Shqipëri, publikohen formacionet! Reja bën dy ndryshime të mëdha

Sport

Moldavi-Shqipëri, publikohen formacionet! Reja bën dy ndryshime të mëdha

Shqipëria do të kërkojë të zhbëjë në Moldavi humbjen e hidhur që i la sfida me Turqinë, ndërsa Edi Reja ka vendosur të bëjë dhe ndryshime në formacion. Kështu, titullar...

Xhixho: Venecia konfirmoi se s'ka asnjë shkelje të Kushtetutës nga Presidenti, komisioni hetimor një farsë

Politikë

Xhixho: Venecia konfirmoi se s'ka asnjë shkelje të Kushtetutës nga Presidenti, komisioni hetimor një farsë

Erisa Xhixho, nënkryetarja e LSI-së, ka reaguar në Facebook me anë të një postimi, ku vlerëson opinionin përfundimtar të Komisionit të Venecias, si dhe thekson se Presidenti i Republikës nuk...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!