Meghan Markle, shihni si dukej kur ishte adoleshente (Foto-Galeri)

Hënë, 04 February 2019 20:13

Përpara se të ishte pjesë e familjes mbretërore angleze, Meghan Markle ëndërronte të bëhej një yll kinemaje.

Ajo që hidhte hapat e parë në skenë në një muzikal së bashku me të, kur ishin adoleshente, ishte edhe një vajzë shumë e re Katharine McPhee, që sot është këngëtare, modele dhe protagoniste filmash dhe serive tv.

Ka qenë pikërisht ajo që ka ndarë në Instagram, një foto kur ato ishin në një prej debutimeve të tyre të para si artiste.

Që nga ajo kohë ka kaluar shumë kohë, por të dyja kanë arritur të realizojnë ëndrrat e tyre: Unë dhe Meghan bënim muzikal së bashku që kur ishim fëmijë. Ajo u bë Dukesha e Sussex, ndërsa unë një yll i West End” shkruan Mc Phee. Fotoja e tyre në Instagram ka marrë shumë like dhe komente.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

U kapën me drogë, arrestohen 3 të rinj në Itali, mes tyre një shqiptar

Bota Shqiptare

U kapën me drogë, arrestohen 3 të rinj në Itali, mes tyre një shqiptar

Tre të rinj, mes të cilëve një 24-vjeçar shqiptar, janë arrestuar ditën e sotme në Itali, pasi dyshohen si shpërndarës droge. Djemtë e fshihnin mallin dhe të ardhurat e përfituara...

Netanyahu do i vendosë emrin e Donald Trump një vendbanimi në lartësitë Golan

Globi

Netanyahu do i vendosë emrin e Donald Trump një vendbanimi në lartësitë Golan

Izraeli njoftoi se do të emërojë një vendbanim në Rrafshnaltën e Golanit me emrin e presidentit të SHBA-së, Donald Trump. Ky veprim, sipas autoriteteve izraelite, bëhet si shenjë mirënjohje për...

“Shkrimtarja e “50 Hijet e Greit” krijon perceptim negativ për shqiptarët”

Aktualitet

“Shkrimtarja e “50 Hijet e Greit” krijon perceptim negativ për shqiptarët”

Autorja e sagës erotike, “50 Hijet e Greit”, Erika Leonard James, është përballur më kritika për mënyrën se si i përshkruan shqiptarët në librin e saj të ri. Ambasadori shqiptar në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!