Foto/ Modelet ideale të flokëve në verë

E Enjte, 04 July 2019 21:47

Temperaturat e larta shpesh nuk mundësojnë që vajzat të kenë mundësi për modele të ndryshme flokësh, apo për t’i mbajtur gjatë të lëshuara.

Përmes fotove ju tregojmë disa modele flokësh të thjeshta,por mjaft në ‘trend’.

Flokët e lidhur me shall

Shalli është një aksesor mjaft elegant dhe ndonëse një model i thjesht duke mjaft bukur. Këtë vit shalli është një aksesor mjaft i përdorur.

Topuzi i ulët

Është një tjetër model mjaft I thjeshtë, por shumë i bukur i përshtatshëm për  përditshmërinë tuaj.

  

Flokët e valëzuar

Edhe ondet e çrregullta vijojnë të jenë një nga modelet e preferuara dhe gjithashtu mjaft të thjeshta për t’u  realizuar.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Gjykimi i krimeve të luftës, thirret në Hagë ish-komandanti i UÇK-së Azem Syla

Bota Shqiptare

Gjykimi i krimeve të luftës, thirret në Hagë ish-komandanti i UÇK-së Azem Syla

Ish-luftëtari i UÇK-së Azem Syla është thirrur nga Haga, në kuadër të ftesave që iu bëhen ish-ushtarëve e ish-komandantëve të kohës së luftës nga Gjykata Speciale. Azem Syla është ndër themeluesit...

Vidhnin shtëpi luksoze, goditet banda e shqiptarëve në Spanjë

Bota Shqiptare

Vidhnin shtëpi luksoze, goditet banda e shqiptarëve në Spanjë

Policia spanjolle ka publikuar pamjet e operacionit që javën e kaluar çoi në prangosjen e një bande shqiptare të specializuar në vjedhjen e banesave luksoze. Si pjesë e “Operacionit Rinia” të...

44-vjeçarja në pritje të fëmijës së 22-të

Kuriozitete

44-vjeçarja në pritje të fëmijës së 22-të

Një familje në Britani, e cila konsiderohet si më e madhja në vend, do të rritet në numër. Zonja Sue Radford njoftoi pak ditë më parë se është në pritje...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!