Si të kombinoni fustanin me atlete këtë sezon vjeshte

Hënë, 02 September 2019 17:53

Një nga kombinimet më të bukura dhe me stil për vjeshtën është fustani apo pantallonat me  atlete. Dhe tani që shtatori ka ardhur, është koha të mendoni përsëri sesi të kombinoni veshjet tuaja dhe atlete.

Për sa i përket atleteve, "dad sneakers" janë ndër tendencat për momentin, ndërsa veshjet romantike të viteve '90 vazhdojnë të dominojnë stilin e rrugës  edhe në vjeshtë.

Shihni  më poshtë disa nga kombinimet dhe mbani shënime.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Champions/ Napoli shemb kampionët, paqe në Dortmund-Barcelona

Sport

Champions/ Napoli shemb kampionët, paqe në Dortmund-Barcelona

Mbrëmje e çmendur në Champions League, me rezultate të jashtëzakonshme anembanë kontinentit. Napoli ka befasuar kampionët në fuqi të Europës, teksa në “San Paolo” kanë dominuar Liverpulin me rezultatin 2-0...

Ekzekutimi i Santiago Malkos, kush janë 4 personat e shpallur në kërkim

Aktualitet

Ekzekutimi i Santiago Malkos, kush janë 4 personat e shpallur në kërkim

Pas dëshmisë që i arrestuari i vetëm si dyshuar i përfshirë në vrasjen e Santiago Malkos ka dhënë para grupit hetimor, policia ka shpallur në kërkim të paktën 4 persona...

Kuriozitete

Fotografohet zebra e rrallë

Një zebër e rrallë e porsalindur është fotografuar në Rezervuarin “Maasai Mara Game” në Kenia. Kafsha me ngjyrë kafe dhe me pika të bardha vodhi vëmendjen e Antony Tira, i...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!