Victoria Beckham tregon bullizmin gjatë viteve të shkollës

E mërkurë, 18 September 2019 19:59

Victoria ka zbuluar se dikur, në fëmijërinë e saj ka rënë pre e bullizmit.“Unë tallesha shumë në shkollë, isha e bullizuar fizikisht dhe mendërisht.”- tregoi ikona e modës për Glamour Uk.

“Nga eksperienca ime flas me Harper-in dhe i them se si vajzat duhet ta trajtojnë dhe të jenë të sjellshme me njëra tjetrën.”- përfundoi znj.Beckham, që më tej foli për ndryshimet që i shkaktoi mëmësia. Mamaja e 4-fëmijëve, e vendosi para një përgjegjësie të re kur vinte puna tek mënyra e të ushqyerit. “Ti kupton që ata vënë re çdo gjë. S’ulesha kurrë me fëmijët e mia dhe të shmangia ndonjë vakt. Ata duhet të më shihnin që unë haja shëndetshëm. Është detyra jonë t’i tregojmë këtyre njerëzve të vegjël si të jenë të shëndetshëm dhe të lumtur.”- përfundoi 45-vjeçarja.

Në fillim të kësaj jave, Beckham prezantoi koleksionin e linjës së saj të bukurisë, të quajtur “Victoria Beckham Beauty”.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Policia e alarmuar: Në Tiranë, po i ngasin makinat si në pistë avioni

Aktualitet

Policia e alarmuar: Në Tiranë, po i ngasin makinat si në pistë avioni

Policia Rrugore njoftoi se po vijon aksionin në të gjitha rrugët urbane dhe interurbane të kryeqyteti, e shqetësuar nga numri i madh i drejtuesve të makinave që ecin me shpejtësi...

FOTOT/Zjarr në katin e pestë të një pallati në Shkozë, shpëton familja me 3 fëmijë

Aktualitet

FOTOT/Zjarr në katin e pestë të një pallati në Shkozë, shpëton familja me 3 fëmijë

Një zjarr ka përfshirë një apartament në katin e pestë të një pallati në Shkozë, tek banesat sociale. Në apartamenten banonte një familje me tre fëmijë, që fatmirësisht kanë arritur...

Ministri gjerman paralajmëron: Garë e re armatimi në botë, një llogaritje e gabuar shkakton katastrofë

Globi

Ministri gjerman paralajmëron: Garë e re armatimi në botë, një llogaritje e gabuar shkakton katastrofë

Ministri i Jashtëm i Gjermanisë, Heiko Maas, paralajmëroi të premten për një garë të re të armëve në botë dhe bëri thirrje për rritjen e bashkëpunimit ndërkombëtar për të zvogëluar...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!