Nëse plotësoni këto kritere, Marina Fara mund të bëhet partnerja juaj

E Enjte, 03 October 2019 19:54

Eli Fara, ishte e ftuar pasditen e sotme në emisionin “Ftesë në pesë” me Bieta Sulon.

Ndër të tjera, Bieta e pyeti këngëtaren edhe për vajzën e saj, Marinën, e cila është jo pak e njohur për publikun shqiptar.

Bieta iu drejtua Elit me pyetjen:

“Do të doje një dhëndër në gjendje të mirë financiare dhe problematik, apo një dhëndër në gjendje jo të mirë dhe një njeri fantastik?”

Kësaj pyetjeje, këngëtarja iu përgjigj se për të, mbi të gjitha kishte rëndësi njeriu.

Mirëpo, pavarësisht këtij kriteri që ajo kërkon, nëse do të mbizotëronte dashuria, të tjerave s’do të kishte ç’ti bënte.

“Duhet ta bëjë super të lumtur dhe nuk ka rëndësi nëse është financiarisht mirë apo shumë mirë, edhe pse keq nuk do ta doja në fakt. Do ta doja mbështetje për Marinën. Të tjerat janë pjesë e dashurisë, bie në dashuri vajza dhe s’ke çfarë bën.”- u shpreh Eli.

Prej disa kohësh, Marina Fara u zhduk nga rrjetet sociale, duke i bërë të gjithë kuriozë të dinin se ç’po ndodh me jetën e saj.

Mirëpo, ajo është rikthyer sërish dhe vazhdon të tërheqë vëmendjen e ndjekësve me pozat tërheqëse.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Drama e fëmijëve shqiptarë/ 8-vjeçarja: Ndihmoni shoqen time, është e varfër, i jap bukë në...

Aktualitet

Drama e fëmijëve shqiptarë/ 8-vjeçarja: Ndihmoni shoqen time, është e varfër, i jap bukë në...

Nëse mendojmë se bota e fëmijëve janë vetëm lodrat gabohemi. Ata mendojnë për bashkëmoshataret e tyre. Amina në Fier, vetëm 8 vjeç i është drejtuar emisionit “Shqiptarët për shqiptarët” në...

Shkupi shpreh zhgënjim për mos hapjen e bisedimeve nga BE-ja

Aktualitet

Shkupi shpreh zhgënjim për mos hapjen e bisedimeve nga BE-ja

Dështimi për marrjen e datës në takimin e drejtuesve të vendeve anëtare të Bashkimit Evropian në Bruksel, u prit me zhgënjim në Shkup. Kabineti qeveritar i zotit Zaev ka njoftuar...

Tragjedi e dyfishtë/ I riu katër ditë i zhdukur, i vdes edhe babai

Aktualitet

Tragjedi e dyfishtë/ I riu katër ditë i zhdukur, i vdes edhe babai

Një familje shqiptare në Lipjan të Kosovës është goditur nga një tragjedi e dyfishtë brenda pak ditësh. Katër ditë pasi Shqipdon Aliu, 23 vjeç, ishte zhdukur, ka humbur jetën edhe...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!