Investimi i fundit i aktorit do t’ju lërë pa fjalë, ja sa ka kushtuar...

E mërkurë, 18 Prill 2018 16:30

Ylli i filmave Leonardo DiCaprio i cili njihet edhe si një investitor i pasurive të paluajtshme, ka blerë së fundmi një shtëpi në plazh në Malibu e cila i përkiste njërit nga njerëzit e kabinetit të Trump.

Shtëpia ka kushtuar plotë 23 milionë dollarë dhe është 1.8 akra, tregojnë të dhënat e pronës.

Shtëpia është e vendosur në një lagje e cila është e rezervuar vetëm për të ‘famshmit’.

Por kjo shtëpi ndryshe nga të tjerat në atë zonë, është njëkatëshe ka vetëm një dhomë gjumi dhe ndodhet në shkëmb.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rihana boton librin e saj me 1,050 fotografi, nuk do ta besoni sa kushton

Show-biz

Rihana boton librin e saj me 1,050 fotografi, nuk do ta besoni sa kushton

Rihana është një prej këngëtareve me famë botërore, që ka botuar dhe nxjerrë në treg librin e saj autobiografik. Por ky libër ka të përfshirë plotë 1,050 fotografi të Rihanës, ku...

Sot publikohet lista më kandidatët për Topin e Artë

Sport

Sot publikohet lista më kandidatët për Topin e Artë

Revista prestigjioze franceze “France Football” do ta publikojë sot pasdite listën me kandidatët për Topin e Artë 2019, me Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon që do ta vazhdojë rivalitetin për...

Po çonte ushqimet me kuaj drejt makinës, ja si u vra 55 vjeçari

Aktualitet

Po çonte ushqimet me kuaj drejt makinës, ja si u vra 55 vjeçari

Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me ngjarjen e sotme në Shkodër, ku një 55-vjeçar u qëllua për vdekje me armë zjarri. Viktima Lazër (Arra) Pjetrushi, u qëllua për vdekje...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!