Sipas studimeve, një prind publikon afërsisht 300 foto të fëmijëve brenda një viti. Fotot e publikuara të fëmijëve shtohen çdo…
Me siguri keni hasur persona që nuk jua kanë prishur qejfin për asgjë. Edhe kur kanë qenë vetë të mërzitur,…
Maksi Lopez ka bërë një deklaratë të rëndë kundër ish-bashkëshortes së tij Wanda Nara. Ai ka thënë se ajo e…
Librat janë një pasuri për trurin e njeriut. Shumë njerëz shfletojnë shumë faqe gjatë ditës, ku sigurisht më e mira…
Më shumë se 25% e amerikanëve të rritur e kanë pranuar se nuk e kanë lexuar as edhe një pjesë…
Temperaturat janë mjaft të ulëta në dimër, gjë që bën të mundur irritim dhe tharje të lëkurës së fytyrës dhe…
Elvis Presley, edhe pse i ndarë nga jeta 40 vite më parë, është ende i gjallë në zemrat e qindra…
Në janarin e 2018 fotoja e tij bëri histori në ëeb dhe preku miliona njerëz. I vogli Ëang, 10 vjeç…
Pianistja Evelina De Lain luajti piano në Himalaje për 90 minuta në pesë mijë metra lartësi. Ajo hyri në librin…
Një shkrimtar francez është kritikuar shumë pasi deklaroi se nuk mund të dashurojë një femër që është në të 50-at,…
Ajo është motra e vogël e futbollistit David Beckham dhe Joanne Beckham u mor në pyetje nga policia për një…
Që është e lidhur shumë me familjen e saj dhe që kujdeset edhe për ta, kjo tashmë duket. Fjalën e…

Lajmet e fundit

Policia e alarmuar: Në Tiranë, po i ngasin makinat si në pistë avioni

Aktualitet

Policia e alarmuar: Në Tiranë, po i ngasin makinat si në pistë avioni

Policia Rrugore njoftoi se po vijon aksionin në të gjitha rrugët urbane dhe interurbane të kryeqyteti, e shqetësuar nga numri i madh i drejtuesve të makinave që ecin me shpejtësi...

FOTOT/Zjarr në katin e pestë të një pallati në Shkozë, shpëton familja me 3 fëmijë

Aktualitet

FOTOT/Zjarr në katin e pestë të një pallati në Shkozë, shpëton familja me 3 fëmijë

Një zjarr ka përfshirë një apartament në katin e pestë të një pallati në Shkozë, tek banesat sociale. Në apartamenten banonte një familje me tre fëmijë, që fatmirësisht kanë arritur...

Ministri gjerman paralajmëron: Garë e re armatimi në botë, një llogaritje e gabuar shkakton katastrofë

Globi

Ministri gjerman paralajmëron: Garë e re armatimi në botë, një llogaritje e gabuar shkakton katastrofë

Ministri i Jashtëm i Gjermanisë, Heiko Maas, paralajmëroi të premten për një garë të re të armëve në botë dhe bëri thirrje për rritjen e bashkëpunimit ndërkombëtar për të zvogëluar...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!